EĞİTİM HABERİ
Tarih: 5.2.2021
Görüntülenme: 2087
Haberi Yazdır
OKUYOZ projesi kapsamında hikaye paylaşımı yapıldı

               İlimiz genelinde uygulanan “OKUYOZ” projesi kapsamında ilçemiz 2. ve 3. sınıf öğrencileri ile hikaye paylaşımı yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İlker Akdoğan’ın konuşmasıyla başlayan ve Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Sevda Demir’in moderatörlüğünde gerçekleşen toplantıya öğretmen, veli ve çok sayıda öğrenci katıldı.

               Çayıralan İlçe Milli Eğitim Müdürü İlker Akdoğan konuşmasında; “Okumak insana değişik bakış açıları kazandırır. Kitap okuyan insan duygularını daha güzel ifade eder, kendini daha güzel dile getirir. Kişinin öz güvenini artırır ve geniş bir bilgi haznesine sahip olmasını sağlar. Bizlerde öğrencilerimizde bu özellikleri geliştirmek amacıyla ilimiz genelinde uygulanan “OKUYOZ” projesi kapsamında ilçemizdeki 2. ve 3. sınıf öğrencilerimizle buluştuk” ifadelerine yer verdi.

               İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İlker Akdoğan’ın konuşmasıyla başlayan ve Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Sevda Demir’in moderatörlüğünde gerçekleşen toplantıda öğretmenlerimiz, velilerimiz ve çok sayıda öğrenci katıldı. Katılımın yüksek olduğunu dile getiren Akdoğan; “Toplantımızda öğrencilerimiz hikayelerini bizlerle paylaştı ve hep birlikte yorumladık. Soru cevaplarla hikayemizi ve kahramanlarını inceledik ve öğrencilerimizle samimi bir sohbet gerçekleştirdik. Çocuklarımızın kendilerini ifade etme yetenekleri ve özgüvenli halleri hepimizi mutlu etti. Etkinliğin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz” dedi.

İLGİLİ RESİMLER
ÇAYIRALAN HABER 2021 Tüm Hakları Saklıdır
Çayıralan HABER, Doğru ve İlkeli Haber ,Telefon: 0 542 310 6158, Reklam ve Tüm İlanlarınız için, www.cayiralanhaber.com