GÜNCEL HABER
Tarih: 8.5.2022
Görüntülenme: 275
Haberi Yazdır
Başer: ''Gün ayrılıkları ayaklar altına alma günüdür''


            Beraberinde AK Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer, Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, İl Genel Meclis Başkanı İskender Nazlı, Gençlik Kolları Başkanı Yaşar Taşdemir, Kadın Kolları Başkanı Erva Kevser Yurtlu ile Çayıralan AK Parti İlçe Teşkilatınınım düzenlediği bayramlaşma programına katılan AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer; partililerine hitaben yaptığı konuşmada günün birlik ve beraberlik olma günü olduğunu, küskünlüklerin ve dargınlıkların bir an önce bitmesi gerektiğini, mevcut teşkilatın da AK Parti’ye geçmiş dönemde hizmet etmiş tüm teşkilat mensuplarını ziyaret ederek onurlandırması, onların gönüllerini alması gerektiğini, 2023 seçimlerinde aksi bir durum olması halinde Türkiye’deki kazanımların tek tek kaybolacağını söyledi.

 

TÜM İLÇE BAŞKANLARINA TEŞEKKÜR ETTİ.

            Konuşmasında ilçede görev almış tüm teşkilat mensuplarına teşekkür eden Başer; “Kurucu İlçe Başkanımız Nasır Üstüner’den bu yana görev almış, Bülent Akpınar kardeşimiz, Arif Akpınar Kardeşimiz, Meslektaşım Avukat Zafer Yücel abimize partimize ve ilçemize yaptıkları hizmetlerden dolayı tek tek teşekkür ediyorum” dedi.

            2023 yılında yapılacak olan Genel Seçimler ve Cumhurbaşkanlığı seçiminin önemine değinen Başer; “Değerli kardeşlerim. Türkiye’nin yeniden parlementer sisteme göçme ihtimali yok ama 2023 yılında aksi bir durum olduğu zaman Mavi Vatandaki aramalarımız sona erecek. Gaz aramalarımız durdurulacak, Nükleer santrallarımız durdurulacak. Marmaraylarımız, havalimanlarımız kapatılacak. Baş örtüsü zulmü tekrar hortlayacak. Hastane kuyrukları tekrar gelecek. Okullarımızla tekrar uğraşmaya başlayacaklar. Savuna sistemindeki tüm başarılarımız çökertilecek. S 400 ler yeniden iade edilecek Türkiye eski Türkiye’ye yani İMF’den emir alan Türkiye’ye döndürülecek. Bu sebeple AK Parti hükümeti ile ülke genelindeki tüm kazanımlarımızı korumamız için2023 seçimleri hayati önem taşıyan bir seçimdir” dedi.


DOĞALGAZ İÇİN İLK KAZMA SEÇİMDEN ÖNCE VURULACAK

            AK Parti’nin hizmet partisi olduğunu dile getiren AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer,  AK Parti Hükümeti döneminde Çayıralan’da yapılan yatırımları tek tek sıraladı. İlçeye okullar, yurtlar kazandırdıklarını söyleyen Başer; Çayıralan’a modern bir Adalet Sarayı yaptık. Yapılan Kapalı Spor Salonu sayesinde gençlerimiz ilçemizde sportif faaliyetlerini sürdürebiliyorlar. Sentetik çim saha yine bizim dönemimizde kazandırıldı. Hastane binası, Toplum Sağlığı Binası, Halk Bankası, Orman İşletme Müdürlüğü’nün yeniden ilçeye kazandırılması, Postane binasının revizyonu, İlçeye Modern bir kültür merkezi binası, Kapalı Devre Sulama Sistemi,  Toki konutları, Yaşlı Bakım Merkezi gibi daha bir çok hizmet Çayıralan’a bizim hükümetimiz döneminde gelmiştir. İlçe merkezimiz dışında köylerimizde de sağ olsun İl Genel Meclis Üyemiz Abdulbaki kardeşimiz ve önceki dönemlerde görev yapan arkadaşlarımızın özverileri çalışmaları sonucunda köylerimizde içme suyu, kanalizasyon sorunları ortadan kalktı. Köylerimizin tamamında su depolarımız yapıldı, yenilendi. Köylerimizi sıcak asfaltla buluşturduk. Şimdi de beton asfaltla buluşturacağız. Köy yollarının standartlarını yükselttik. Bizim dönemimize kadar köylerde kilit parke taş yokken, şu an Çayıralan’da köylerimizin çoğunun kilit taş sorununu bitirme noktasına geldik. Allah nasip ederse önümüzdeki yıl seçimden önce Doğalgaz ile ilgili ilk kazmayı vuracağız. Çayıralan ilçemizi doğalgazla buluşturmuş olacağız.  Bu hizmeti yapan Recep Tayyip Erdoğan’dır. Türkiye’de ilçelerini en fazla doğalgaz ile buluşturan İller arasında Yozgat gelir. Bu sebeple tüm Çayıralan’lılar adına Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’a, Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Oktay’a, Adalet Bakanımız Sayın Bozdağ’a, Enerji Bakanımız Sayın Fatih Dönmez beye bir kez daha huzurlarınızda teşekkür ediyorum” dedi.
İLGİLİ RESİMLER
ÇAYIRALAN HABER 2021 Tüm Hakları Saklıdır
Çayıralan HABER, Doğru ve İlkeli Haber ,Telefon: 0 542 310 6158, Reklam ve Tüm İlanlarınız için, www.cayiralanhaber.com