GÜNCEL HABER
Tarih: 2.1.2022
Görüntülenme: 553
Haberi Yazdır
Başkanlığa Tuncay Varol getirildi


Cumartesi günü yapılan Çayıralan Esnafspor’u Güçlendirme Derneği Olağan Genel Kurulunda Tuncay Varol 6 ay aradan sonra yeniden başkanlığa seçildi

            Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Çayıralan Esnafspor’da başkanlık değişikliği yaşandı. Cumartesi günü yapılan Olağan Genel Kurul’da kulp başkanlığına ve Çayıralan Esnafspor Güçlendirme Derneği başkanlığına 6 ay boşluktan sonra Tuncay Varol yeniden seçildi. Son altı aydır başkanlığı yürüten Hasan Hüseyin Yıldırım kendi isteğiyle aday olmayınca tek adayla genel kurul yapıldı.

 

TUNCAY VAROL’DAN BİRLİK ÇAĞRISI

            Cumartesi günü Saat 14:00’de yapılan Genel Kurul’da bir konuşma yapan ve başkan seçilen Tuncay Varol; tüm Çayıralan halkını takıma destek vermeye davet etti. Önceki yönetime teşekkür ederek söze başlayan Varol; “Çayıralan Esnafspor’u şu anki durumundan daha ileri noktalara taşımak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

            Takımın eksiklikleriyle ilgili olarak ileriki tarihlerde geniş kapsamlı bir toplantı düzenleyeceklerini dile getiren Varol; “eksiklerimizi hallledip 2. Yarı sezonumuza daha güçlü ve iddialı bir şekilde çıkacağız” dedi.

VAROL’DAN ONURSAL BAŞKAN İBRAHİM HAZER’E VE TÜM EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR

            Geçtiğimiz yönetimde onursal başkan seçilen İbrahim Hazer’in onursal başkanlığının devam ettiğinin altını çizen Varol, “kendileri takımımıza büyük destek verdiler. Takımın bu noktaya gelmesinde sayın Hazer’in emekleri büyük. Hazer’le birlikte belediye başkanlarımız Sayın Ömer Codar ve Sayın Muammer Çetin’in de  emekleri  çok oldu. Huzurunuzda kendilerine teşekkür ediyorum. Yine elbirliğiyle, sivil toplum kuruluşlarımız ve esnaflarımızın da katkılarıyla takımı ileri noktalara taşıyacağız” dedi.

BİR ÜST LİGE ÇIKMA ŞANSIMIZ BİTMİŞ DEĞİL

            Takımın puanının şu an ortalarda olduğunu belirten Varol;  “evimizdeki maçları kaybetmeden, deplasmanda alacağımız artı puanlarla 3 üncü lige çıkabilme şansımız halen var. Evimizdeki maçlarımızda da Çayıralan halkından taraftar desteği bekliyoruz” dedi.
İLGİLİ RESİMLER
ÇAYIRALAN HABER 2021 Tüm Hakları Saklıdır
Çayıralan HABER, Doğru ve İlkeli Haber ,Telefon: 0 542 310 6158, Reklam ve Tüm İlanlarınız için, www.cayiralanhaber.com