GÜNCEL HABER
Tarih: 21.11.2021
Görüntülenme: 215
Haberi Yazdır
ERFA ÇAYIRALAN ESNAFSPOR TEK YÜREK


Sahaya Tek Yürek Çıkan Erfa Çayıralan Esnafspor, Bölgesel Amatör Ligi 5. Bölge 3’üncü Grubunda Oynadığı Kaliteli Futbol ve Aldığı Puanlarla Dikkat Çekiyor. Sezona İyi Başlayan Çayıralan Esnafspor’da Teknik Direktör Özgür Koroman, Taraftarlardan Daha Fazla Destek istedi.   

İlçemizin Köklü takımı Erfa Çayıralan Esnafspor,  Bölgesel Amatör Ligde ilçemizi başarıyla temsil etmeye devam ediyor. Bölgesel Amatör Ligi 5. Bölge 3'üncü grupta yer alan Erfa Çayıralan Esnafspor 2021-2022 sezonun başlamasıyla birlikte ilk iki maçından 4 puan çıkarmayı başardılar ve geçtiğimiz sezondaki gibi oynadıkları futbol ile göz doldurmaya devam ettiler.

Bölgesel Amatör Liginde güçlü bir şekilde yoluna devam eden Erfa Çayıralan Esnaf sporda inançlı bir takım kurduk diyen Teknik direktörümüz Özgür Koroman “Bu sezon genç bir takım kurduk, inançlı bir takım kurduk. Sezonun başlamasıyla birlikte takım olarak iyi bir ivme yakaladık, bu ivmeyi sezon sonuna kadar devam ettirmeyi düşünüyoruz inşallah. Takımımızda çok şükür bir sıkıntı yok. Maddi olsun, manevi olsun her ihtiyacımızda yanımızda olan İbrahim Hazer’e ve yönetimimize çok teşekkür ediyoruz. Takım içerisinde bir aile ortamı kurmaya çalıştık, onu da başardığımıza inanıyorum. Aldığımız sonuçlarla birlikte takımımızın motivasyonu yüksek, motivasyonumuzu yüksek tutmaya devam ederek çıktığımız maçlardan iyi sonuçlar elde etmek istiyoruz. Takımımızda 17 yaşında olan genç oyuncularımız var tabi sahaya çıktıklarında bazen heyecanlarını atamadıklarını görüyoruz onlarla da gerekli konuşmaları yapıyoruz. ” dedi.

 

TARAFTAR DESTEĞİNE İHTİYACIMIZ VAR

                Taraftarlardan daha büyük destek istediklerini ifade eden Koroman “Rakiplerimize kendi iç sahamızda olduğumuzu, taraftarlarımızın güçlü destekleriyle hissettirmek istiyoruz. Geçtiğimiz maçta çok fazla öyle hissettiremedik ama önümüzdeki maçlardan itibaren inşallah taraftarlarımızı arkamıza alarak, yapılan güçlü tezahüratlarla birlikte rakiplerimizi baskı altına alıp, iç saha avantajımızı daha iyi kullanmak istiyoruz.  Şu anki durumumuz çok iyi iki maçtan 4 puan çıkarmayı başardık. Bu takım mağlubiyet, galibiyet veya beraberlik görebilir. Bunlar futbolda olabilecek şeyler ama mağlubiyette de taraftarımız her zaman arkamızda olsunlar, bizleri her zaman desteklesinler ve bize her zaman inansınlar” dedi.

Takıma inanmak gerektiğini vurgulayan Erfa Çayıralan Esnafspor takım masörü Zülküf Özdağan “Taraftar inanmadığı sürece bu iş olmaz. En iyi Teknik Direktörler bile en önemli faktörün taraftar olduğunu dile getirirler. Bizim için en önemli şey de sahalarımızdaki maçlarda taraftarlarımızın bizi top yekün desteklemesi” dedi.
İLGİLİ RESİMLER
ÇAYIRALAN HABER 2021 Tüm Hakları Saklıdır
Çayıralan Haber, Telefon: 0 542 310 6158, cayiralanhaber,çayıralanhaber,çayıralan haber,ÇAYIRALAN HABER,ÇAYIRALANHABER,CAYİRALANHABER,çayıralan haber,yozgat çayıralan haber,YOZGAT ÇAYIRALAN HABER, çayıralanın sesi,ÇAYIRALANIN SESİ,haftalık gazete,gaste,gazete,dergi,GAZETE,GASTE,DERGİ,HAFTALIK GAZETE,çayıralan köyleri,çayıralan kasabaları,çayıralan resimleri,çayıralan belediyesi,çayıralankaymakamlığı,çayıralan hastanesi,çayıralan meb,çayıralan emniyet,çayıralan esnaf,çayıralan bal festivali,çayıralan siyasi gazete,çayıralan ekonomik gazete,çayıralan köylerinden haberler,çayıralan yozgat gazetesi,YOZGAT ÇAYIRALAN GAZETESİ,ÇAYIRALAN HABERLERİ,ÇAYIRALAN SİYASİ HABERLERİ,ÇAYIRALAN EKONOMİK HABERLERİ,ÇAYIRALAN HABER İLKELİ HABER,www.cayiralanhaber.com