GÜNCEL HABER
Tarih: 9.1.2022
Görüntülenme: 177
Haberi Yazdır
Gazetecilerin günü kutlandı


Yozgat İl Genel Meclis Başkanı Gazetecilerin gününü kutladı. Haber yapmak üzere mecliste bulunan Oğuz Bahçeli ile meclis üyesi gazeteci Abdulbaki Karataş’ın 10 Ocak Gazeteciler Gününü kutlayarak çiçek takdim etti

            Yozgat İl Genel Meclisi Ocak ayı toplantılarında Meclis Başkanı İskenden Nazlı gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

            2022 Yılı Ocak ayı son birleşim toplantısında haber yapmak üzere orada bulunan Yozgat Haber Gazetesi Muhabiri Oğuz Bahçeli ile İl Genel Meclis Üyesi ve Meclis Başkanvekili Gazeteci Abdulbaki Karataş’ın 10 Ocak Gazeteciler Gününü kutlayan meclis başkanı İskenden Nazlı, İl Genel Meclis Üyeleri adına gazetecilere çiçek takdim etti.

            Gazeteci Abdulbaki Karataş’ın çiçeğini Divan Katip Üyesi Mikail Demir verirken, Gazeteci Oğuz Bahçeli’nin çiçeğini ise Divan Katip Üyesi Aziz Başak verdi. 

            Yozgat’ta görev yapan tüm gazetecilerin gününü kutlayan Meclis Başkanı İskenden Nazlı yaptığı konuşmada; Meclis Toplantılarımızın son oturumda Meclisimize Gelen basın mensubu Oğuz Bahçeli ve Üyemiz Abdülbaki Karataş kardeşlerimizin biraz erkende olsa Çalışan Gazeteciler gününü kutladık. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün “Basın başlı başına bir kuvvet, bir mektep, bir rehberdir” ilkesinden hareketle her şart altında çalışmalarını sorumluluk bilinci ve basın meslek ilkelerine bağlı bir şekilde milletimizin sesi ve sözcülüğünü yapan gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.
İLGİLİ RESİMLER
ÇAYIRALAN HABER 2021 Tüm Hakları Saklıdır
Çayıralan HABER, Doğru ve İlkeli Haber ,Telefon: 0 542 310 6158, Reklam ve Tüm İlanlarınız için, www.cayiralanhaber.com