Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,3052 Satış : 5,3147 Alış : 4,7786 Satış : 4,8103 Alış : 3,0486 Satış : 3,0885
  SPOR / Kurumlar arası Voleybol Turnuvası’nda Çayıralan Çok Programlı Lisesi 1. Oldu
   
 
04.06.2016 tarihinde eklendi
2227 defa okundu
Kurumlar arası Voleybol Turnuvası’nda Çayıralan Çok Programlı Lisesi 1. Oldu

                Geçtiğimiz yıllarda ihalesi yapılan ve bu yıl hizmete giren Çayıralan 500 Seyircili Kapalı Spor Salonu; Kurumlar arası Voleybol Turnuvasına ev sahipliği yaptı.

                Eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç  döneminde dönemin Ak Parti İlçe Başkanı Bülent  Akpınar tarafından pograma aldırılan ve  06 Ocak 2014 tarihinde ihale edilen Çayıralan’a yakışır 500 seyircili Kapalı Spor Salonu,  kurumların kendi aralarında düzenlemiş oldukları Voleybol Turnuvası ile spora ilk hizmetini verdi.

                Kurumlar arası düzenlenen Voleybol turnuvasının birincisi Çayıralan Çok Programlı Anadolu Lisesi oldu. 2 Haziran Perşembe günü oynanan final maçında  Çok Programlı Lisesi ile Anadolu İmam hatip lisesi karşı karşıya geldiler.

                 Final maçını Çayıralan Çok Programlı Anadolu Lisesi 1. Olarak kazanırken Turnuvaya Çayıralan Çok Programlı Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi, Konuklar Kasabası İlkokulu, Hükümet Konağı, Çayıralan Anadolu Lisesi, Yahyasaray Ortaokulu, Çayıralan Tarım Müdürlüğü, Devlet Hastanesi ve Şehit Yarbay Ortaokulu öğretmenleri katıldı. Final maçı saat 19.30'da yeni yapılan kapalı spor salonunda oynandı. Finali birinci olarak bitiren Çok Programlı Lisenin kupasını İmam Hatip Lisesi Müdürü Reha Oğuz Timur, 2. Olan Anadolu İmam Hatip Lisesinin ödülünü Konuklar Ortaokulu Müdürü Kıvanç Selin, 3. Olan Konuklar Ortaokulunun ödülünü ise Gençlik ve Spor Müdürü Alpaslan Kargaoğlu verdi. Maçları ise Yahyasaraya Ortaokulu Beden Eğitimi öğretmeni Züküf Özdoğan yönetti.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 122 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 393 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 390775 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 18.212.222.217
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com