Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,8826 Satış : 5,8932 Alış : 5,4229 Satış : 5,4589 Alış : 3,3717 Satış : 3,4158
  SPOR / Başkan’dan Çayıralan Esnafspor’a tam destek
   
 
23.07.2017 tarihinde eklendi
1617 defa okundu
Başkan’dan Çayıralan Esnafspor’a tam destek
İlçemizi, Yozgat Süper Amatör Futbol Ligi’nde temsil eden Çayıralan Esnafspor’a yıllardır 
desteğini esirgemeyen Çayıralan Belediye Başkanı Yasin Şahiner, minikleri de unutmadı

2017-2018 Futbol sezonu başlayacağından ilçemizi Yozgat Süper Amatör Futbol Ligi’nde temsil eden Çayıralan Esnafspor’da oynamak üzere alttan yetişecek olan mini-minikler U14- U15- U17 ve Büyükler kategorisinde mücadele edecek oyuncular için Çayıralan Belediyesi malzeme desteği verdi. 
Çayıralan Yıldızlar Stadyumunda 19 Temmuz 2017 tarihinde mimiklerin antremanına katılan Çayıralan Belediye Başkanı Yasin Şahiner burada minik oyunculara mahzeme ve 50 adet antreman futbol toplarını hediye etti. Takıma yeni katılacak olan miniklerle hatıra fotoğrafı çektiren başkan Şahiner burada yaptığı açıklamada; “gençliğin alkol, sigara ve diğer kötü alışkanlıklardan uzak durması ve sağlıklı yaşamaları için sportif aktivitelere ihtiyaç vardır” diyen Şahiner  “Spor eğitiminin temeli olan amatör spor takımımızın gücünün sınırlı olması, maddi imkansızlıklar nedeniyle sporun tavana daha yaygın şekilde ulaştırılmaması nedeniyle amatör sporumuzun güçlendirilmesi ve desteklenmesi lazımdır” diyerek minik futbolcular ile tek tek tokalaşıp hediyelerini takdim etti. 
Çayıralan Esnafspor Klubü adına ise açıklamada bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Varol ise; “sayın başkanımız göreve başladığı günden bu yana bizi yanlız bırakmayarak maddi ve manevi desteklerini esirgememiştir. Bu gün burada Çayıralan Belediye Başkanımız tarafından dağıtılan malzeme ve 50 adet antreman futbol topları başkanımızın ilk hediyeleri olup, ikinci etap olarak bütün futbolcularımızın krampon, tozluk, kemiklik, şort ve forma ihtiyaçlarını karşılamayı taahhlüt etmiştir. Bizlerden desteklerini esirgemeyen Çayıralan Belediye Başkanımız Yasin Şahiner Bey’e, Çayıralan Esnafspor klüp ve oyuncuları olarak sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca Çayıralan Esnafspor Klübünün kurucularından ve antrenörlerinden Bahadır Yücel, İbrahim Duygu, Osman Karademir, eski Esnafspor yıldız futbolcularından Atakan Kızıltekin ve Halil İçöz’e, idmana katılan ve takımımıza desteklerini esirgemeyen bütün arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum” dedi. 
 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 40 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 428 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 438771 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 54.226.102.115
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com