Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 6,0425 Satış : 6,0534 Alış : 5,4688 Satış : 5,5051 Alış : 3,4251 Satış : 3,4699
  SPOR / COŞKUN'DAN ANADOLU HENTBOL'ÜNE ANLAMLI DESTEK!
   
 
10.02.2014 tarihinde eklendi
2939 defa okundu
COŞKUN'DAN ANADOLU HENTBOL'ÜNE ANLAMLI DESTEK!

COŞKUN'DAN ANADOLU HENTBOL'ÜNE ANLAMLI DESTEK!

Yozgat'ın sosyal, kültürel, sportif ve ekonomik hayatına son iki yılda önemli katkıları bulunan Yeni Çeltek Kömür ve Madencilik Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü, profesyonel ve amatör futbolun yanı sıra oyuncularının tamımı Yozgat gençlerinden oluşan Bozokspor Hentbol Takımı'na da destek çıktı.  

           Yeni Çeltek Kömür ve Madencilik Anonim Şirketi Genel Müdürü Osman Coşkun'un genel müdürlük görevine gelmesinin ardından Yozgat'ta ekonomik yatırımlarının yanı sıra sosyal sorumluluk projelerinde de etkin olan kurum, kentin sportif hayatının canlanması amacıyla yürüttüğü çalışmalarla dikkat çekiyor. Coşkun, hafta sonu katıldığı Yozgat Bozokspor Hentbol takımının davetinde, yönetimi ve oyuncuları ile gençlerin ortaya koydukları sportif gayretten oldukça memnun olduğunu belirterek, hentbolun Yozgat'taki başarısı için elinden gelen desteği vereceğini söyledi.

           Türkiye Erkekler Hentbol 2. Ligi C Grubunda mücadele eden Yozgat Bozokspor takımı oyuncularının tarihi Hayri İnal Konağı'nda düzenlenen davetine katılan Coşkun, tamamı Yozgatlı gençlerden kurulan hentbol takımının futbolcularıyla tek tek tanışarak, sohbet etti. 

           Programın ilerleyen saatlerine kadar Yozgat türküleri eşliğinde devam eden gecede futbolcular moral ve motivasyon kazandı.

  YOZGAT HENTBOLÜ'NE ANLAMLI DESTEK”

            Genel Müdür Coşkun, Yozgat'ta sportif faaliyetlerin çoğalması konusunda her türlü destek ve katkıya hazır olduğunu söyledi.

       Yimpaş Yozgatspor'un Yozgat'ı layık olduğu yerde temsil etmesi ve amatör sporun başarısı için gerekli destekleri verdiklerini anımsatan Yeni Çeltek Kömür ve Madencilik Anonim Şirketi Genel Müdürü Osman Coşkun, Yozgat'ta sportif faaliyetlerde alt yapıların eksiksiz şekilde kurulmasının şart olduğunu söyledi.

           Coşkun, tamamı Yozgatlı gençlerden kurulu hentbol takımının başarısına katkıda bulunacağının müjdesini verdi.

           Yozgat Bozokspor Kulüp Başkanı Cenker Doğan ise hedeflerinin Play-Off'a yükselmek olduğunu belirterek, ligde iyi bir konumda bulunduklarını belirtti.

           Yozgat'ın salon sporlarındaki eksikliğinin giderilmesine çalıştıklarının altını çizen Doğan, kapanma noktasına gelen takıma sahip çıkarak, lige katılmasını sağladıklarını kaydetti.

Hafta sonu oynayacakları maçlar öncesinde sporcularla bir araya gelerek moral geceleri düzenlediklerine vurgu yapan Doğan, “Zonguldak Teknik Gençlikspor maçı öncesinde de moral gecesi düzenledik. Bu gecede bizleri yalnız bırakmayan ve manevi güç veren 23'üncü dönem Yozgat Milletvekili ve Yeni Çeltek Kömür ve Madencilik Anonim Şirketi Genel Müdürü Osman Coşkun'a teşekkür ediyorum” dedi.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 174 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 381 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 428146 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 54.157.61.68
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com