Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,7921 Satış : 5,8025 Alış : 5,1626 Satış : 5,1968 Alış : 3,3115 Satış : 3,3548
  SPOR / ARTIK ÇAYIRALAN'INDA SPOR MERKEZİ VAR
   
 
17.09.2017 tarihinde eklendi
1567 defa okundu
ARTIK ÇAYIRALAN'INDA SPOR MERKEZİ VAR

İLÇEMİZİN İLK ÖZEL SPOR MERKEZİ AÇILDI

                İlçemiz esnaflarından olan Yasin Gürkan Çayıralan'ın ihtiyacı olan spor merkezini faaliyete geçirdi. 12.09.2017 günü öğle saatlerinde Çayıralan İlçe Kaymakamımız Şahin Demir ve İlçe Belediye Başkanımız Yasin Şahiner tarafından açılışı yapılan ilk ve tek spor merkezimizin açılışına Ak Parti Çayıralan İlçe Başkanı Arif Akpınar, İl Genel Meclis Üyeleri Bülent Akpınar, Abdulbaki Karataş, ilçede görev yapan kurum müdürleri ve  memurlarımız, ilçe esnaflarımız, ilçemizin gençleri ve çok sayıda sporsever vatandaş katıldı.

                İlçe Kaymakamımız Şahin Demir açılışta yapmış olduğu konuşmada ”vatandaşlarımız bu işletme gibi spor merkezleri ile sağlıklı yaşamın kapılarını aralıyor. Şu anda sizlerle bulunduğumuz spor merkezleri gibi yerler sağlıklı yaşamın kapısını aralamakta bizlere aracı olmaktadır. Açılışını yapmış olduğumuz bu spor merkezimize ilçede görevli memurlarımızdan, esnaflarımızdan, bay ve bayan vatandaşlarımızdan ilgi göstermelerini istiyorum. Özellikle kış aylarında ilçemizde sosyal anlamda yapacak faaliyetlerin bulunmadığı aşikardır. Bu sebeple ilçemize vatandaşlarımızın sosyal faaliyetlerini artıracak bir işletmenin açılışını yapmaktan memnun olduğumu dile getirmek isterim. Yaz, kış demeden genç, yaşlı demeden ve erkek, bayan ayrımı yapmadan sağlıklı yaşamak için spor yapmalıyız. İlçe Kaymakamımız Şahin Demir Gürkan Spor Merkezi'nde bir dizi incelemelerde bulunurken işletme içerisinde yer alan spor malzemelerini denedi.

Gürkan Spor Merkez'inin açılışına yoğun ilgi gösterilmesi ilçemizin spora ne kadar ihtiyaç duyduğunu hissettirdi. Gürkan Spor Merkezi açılışını yapan İlçe Belediye Başkanımız Yasin Şahiner yapmış olduğu konuşmada “Spor yapmanın yaşlısı-genci ve erkeği-bayanı yoktur. Sağlıklı ve hastalıklardan uzak bir ömür yaşamak istiyorsak spor yapmalıyız. İnanıyorum ki bu işyerimiz vatandaşlarımızı kötü alışkanlıklarda uzak tutmaya yardımcı olacaktır. Yasin Gürkan kardeşimizin faaliyete geçirmiş olduğu bu işletme bayanların sosyal hayata tutunarak, toplumla iç içe sosyal hayatta bende varım diyebilecekleri bir yer haline gelecektir.Ailelerin de yönlendirmesiyle çocuklarımızı küçük yaşta spor ile tanıştırmalıyız. Açılışını yapmış olduğumuz bu işletme Çayıralan Halkına hayırlı uğurlu olsun” diyerek Gürkan Spor Merkezi'ne ilk kaydı bizzat kendisi yaptı.

                Yapılan açılışın ardından faaliyete geçirmiş olduğu işyerini Çayırlan Haber Gazetesi'ne açan Yasin Gürkan, Gürkan Spor Merkezi'ni yaklaşık 100 (yüz) metrekarelik bir alanda faaliyet göstereceğini söyledi.

                “Öncelikle beni bu günde yalnız bırakmayan, desteğini girişimcilerimizden esirgemeyen her daim yanımızda olan Çayıralan İlçe Kaymakamımız Şahin Demir'e ve İlçe Belediye Başkanımız Yasin Şahiner'e açılışa katılarak beni onurlandırdıklarından dolayı teşekkür ediyorum” diyen Gürkan, “İşyerimizin açılışına katılan bütün sporsever Çayıralan Halkına ve bu işyerini açarken desteğini esirgemeyen aileme ve arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Çayıralan'a faydalı bir işletme açmak en büyük hayalimdi. Gerçekleştiği için mutluyum. Burada yaşayan vatandaşlarımıza spor yapmaları konusunda inşallah yardımcı olacağız. İşyerimizden bahsedecek olursak İşletmemizi yaklaşık 100 metrekarelik bir alana kurduk. Bu spor merkezimizde bay, bayan ve çocuklara hizmet vereceğiz. İşyerimizde bay, bayan ve çocuklarımız farklı saatlerde

spor yapacak şekilde planladık. Çalışma saatlerini müşterilerimize göre ayarlayabilmekteyiz. İşyerimiz müşteri odaklı çalışmaktadır. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olacaktır ve bu doğrultuda hareket edeceğiz. Spor yapacak vatandaşlarımız için spor merkezimizde kullandığımız malzemeler birinci sınıf olup kalite standartlarındadır. Spor merkezimizde koşu bantları, kondisyon bisikletleri, ağırlık sehpaları, ağırlık istasyonları, kum torbaları, kondisyon kürekleri, mekik sehpaları ve benzeri spor aletlerimiz bulunmaktadır. İşletmemizden gazilerimiz ve şehit yakınlarımız ücretsiz olarak faydalanacaktır. Gürkan Spor Merkezi'mizde askerlerimize ve polislerimize indirim uygulamaktayız. Açılışa katılamayan vatandaşlarımız iş yerimize gelerek rahatlıkla gezebilirler.”diyerek sözlerini tamamlayan işyeri sahibi Yasin Gürkan Çayıralan Halkını “Çayıralan Sağlık İçin Spora” diyerek sloganvari bir cümle ile halkımıza seslendi.

Çayıralan Haber Gazetesi olarak bizde ilçemize faydalı olacağını düşündüğümüz bu işyerinin hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Sağlığını korumak isteyen ve boş vakitlerini değerlendirmek isteyen, değerli zamanını boşa harcamayacak vatandaşlarımızı davet ediyoruz.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 436 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 482 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 416195 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 3.95.23.35
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com