Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 6,0762 Satış : 6,0872 Alış : 5,4896 Satış : 5,5260 Alış : 3,4480 Satış : 3,4932
  SPOR / ÇEKİŞMELİ GEÇEN MAÇTA GÜLEN TARAF SORGUN OLDU
   
 
01.04.2018 tarihinde eklendi
1215 defa okundu
ÇEKİŞMELİ GEÇEN MAÇTA GÜLEN TARAF SORGUN OLDU

  Bedensel Engelliler Basketbol Bölgesel Lig B Gurubunda Samsun Engelliler Kuzey Yıldızı Basketbol Takımını misafir eden Umut Engelliler Basketbol Takımını Vali Kemal Yurtnaç yalnız bırakmadı.

 Maç öncesi sahaya inerek her iki takım oyuncuları ile yakından ilgilenip sohbet eden Vali Yurtnaç, daha sonra il protokolü ile birlikte oldukça çekişmeli ve heyecanlı geçen basketbol maçını izledi.

HER ZAMAN YANLARINDA OLACAĞIZ

         Pozitif ayrımcılık yaptıkları gurupların arasında engellilerinde olduğunu belirten Vali Yurtnaç, “Şehit ve gazi ailelerine gösterdiğimiz pozitif ayrımcılığı engelli vatandaşlarımıza da gösteriyoruz. Onların her zaman yanında olmak bizim borcumuz. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda yine engelli basketbolcularımızın maçını izlemeye geldik. Yine her fırsatta onların maçını izlemeye ve destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

        Basketbol takımına destek sözü veren Vali Yurtnaç, “Engelli olmalarına rağmen hayata küsmeyip böylesine pozitif, hayat dolu ve bir sporla uğraşmaları bizleri çok sevindiriyor. Bedensel Engelli Basketbol Liginde ilimizi temsil eden bu takımımızı valilik olarak her zaman destekliyoruz. Onların yanında olduğumuzu göstermek için bugün gelip maçlarını izledik. Her biri birbirinden kıymetli bu sporcularımızı böyle bir faaliyet içerisinde olduklarından dolayı tebrik ediyorum. İnşallah daha güzel yerlere gelirler ve ilimizi üst liglerde temsil ederler” diye konuştu.

         Vali Yurtnaç daha sahadan 56-53 galip ayrılan Sorgun Umut Engelliler Basketbol Takımı oyuncu ve teknik heyetini tebrik etti. Samsun Engelliler Kuzey Yıldızı Basketbol Takımını da tebrik eden Vali Yurtnaç, sporculara başarılar diledi.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 162 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 208 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 428342 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 52.23.234.7
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com