Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,4700 Satış : 5,4799 Alış : 4,8918 Satış : 4,9242 Alış : 3,1560 Satış : 3,1973
  SPOR / ŞEHİT ALİ MEHMET VUREL ANADOLU İMAM-HATİP LİSESİNE BEYAZ BAYRAK ÖDÜLÜ
   
 
01.07.2018 tarihinde eklendi
1151 defa okundu
ŞEHİT ALİ MEHMET VUREL ANADOLU İMAM-HATİP LİSESİNE BEYAZ BAYRAK ÖDÜLÜ
Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı tarafından başlatılan "Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul Programı" projesi kapsamında Yozgat İl genelinde belirlenen kriterlere uyan 34 okul Beyaz Bayrak, Pirinç Levha ve Sertifika, 34 okul ise Beslenme Dostu Okul Programı Sertifikası ile 3 yıllığına ödüllendirildi.
        Milli Eğitim Müdürlüğü Bozok Toplantı Salonunda düzenlenen programa, Vali Yardımcımız Salih ALTUN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI, Halk Sağlığı Başkanı Dr. Mehmet Akif KARAARSLAN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, okul Müdürleri, öğretmenler ve her okuldan temsilciler katıldı. 
        İl Mili Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, programda yaptığı açılış konuşmasında projenin amacının sağlıklı nesiller yetiştirerek toplum sağlığının geliştirilmesine katkıda bulunmak olduğunu vurgulayarak, hep beraber çocuklarımızın geleceği için, ülkemizin daha müreffeh olması amacıyla büyük bir özveri ile çalışıyor, toplam kalite anlayışı ve ekip ruhuyla evlatlarımızı daha güzel ve sağlıklı bir ortamda yetiştirmek için gayret gösteriyoruz. Hedefimiz tüm okul ve kurumlarımızın Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul standartlarına ulaşmasıdır. Sayın Valimize, Vali Yardımcılarımıza ,Halk Sağlığı Müdürümüze , Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımıza, şube müdürlerimize, okul müdürlerimize, müdür yardımcılarımıza, öğretmenlerimize, öğrencilerimize, okul aile birliklerine, okullarımızda görev yapan yardımcı personelimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum ''dedi
ŞEHİT ALİ MEHMET VUREL ANADOLU İMAM-HATİP LİSESİNE BEYAZ BAYRAK ÖDÜLÜ
İlçemizde 1977 yılından beri eğitim öğretim faaliyetini sürdüren ve ülkemize bir çok yetişmiş eleman kazandıran köklü eğitim kurumumuz olan Şehit Ali Mehmet Vurel Anadolu İmam-Hatip Lisesi 2017-2018 Eğitim Öğretim yılında Beyaz Bayrak ödülüne layık görüldü. 
Milli Eğitim Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı arasında imzalanan protokol gereği İl Sağlık Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü denetim elemanlarınca okulumuz temizlik ve hijyen kurallarına uygun bulunması nedeniyle bu ödülü aldı. 
İlçemiz Okuluna bu Ödülü kazandıran Başta Okul Müdürü Zekeriya Han olmak üzere, Müdür Yardımcıları, öğretmen ve tüm çalışanları tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.
 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 167 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 457 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 403474 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 54.243.17.113
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com