Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
           
  SPOR / ÖĞRETMENLER ARASINDA MASA TENİSİ TURNUVASI DÜZENLENDİ
   
 
30.12.2019 tarihinde eklendi
1326 defa okundu
ÖĞRETMENLER ARASINDA MASA TENİSİ TURNUVASI DÜZENLENDİ

Sporun Yaygınlaşması Amaçlı Düzenlenen Turnuvada, Tecrübesini Konuşturan Ömer Eker Birinci Oldu

                Çayıralan Kaymakamlığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü işbirliği ile Okullar ve Kurumlar arası masa tenisi turnuvası düzenlendi. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde bulunan Okul ve Kurumlar arasındaki masa tenisi turnuvası sporun yaygınlaşması ve muhabbetin oluşmasına İlçe içerisinde görev yapan öğretmenlerin iletişim kurmalarına vesile olan dostluk maçı çerçevesinde yapıldı.

                Turnuvanın düzen ve organizasyonundan İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Hakkı AÇIKGÖZ, İmam Hatip Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Yunus EMRE, Gençlik ve Spor Müdürlüğü Antrenörü Ozan SALEP tarafından organize edildi.

                Turnuvaya ilçemizde bulunan kurumlarda görev yapan 16 öğretmen ve memur katıldı. 16 Aralık  Pazartesi günü öğretmen evinde başlayan turnuva oldukça heyecanlı maçlara sahne oldu. Eleme usulü yapılan karşılaşmalarda rakiplerini mağlup eden Ömer Eker ile Yener Çabuker finale yükseldi.  27Aralık Cuma günü Öğretmenevinde yapılan final maçında Ömer Eker rakibi Yener Çabuker' i  3-0 mağlup ederek turnuvayı şampiyon olarak tamamladı. Üçüncülük maçında karşılaşan Yunus Emre Gülhan ile Orhan Kahraman arasındaki müsabakada rakibine 3-1 üstünlük sağlayan Orhan Kahraman turnuvayı 3'üncü olarak tamamladı. Turnuva sonunda yapılan ödül töreni yapılarak kupaları verildi. Turnuvada birinci olan Ömer Eker'in kupasını İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ verdi.

                İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ “öncelikle bu turnuvanın gerçekleşmesinde emeği geçen ve turnuvaya katılan meslektaşlarımıza çok teşekkür ediyor ve turnuvada dereceye giren arkadaşlarımızı ayrıca tebrik ediyorum. Bu aktivitenin asıl amacının birlik ve beraberliğimize katkı sağlaması ve dostluğun, muhabbetin pekişmesine vesile olması anlamında güzel bir turnuva oldu” dedi.

                İlçemizde Sporun yaygınlaşması adına dostluk ve muhabbetin gelişmesi adına yapılan bu aktivitenin önemine değinen İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ hayatın her alanında spor ve sporun yaygınlaşması için kurum olarak elimizden gelenin en iyisini yapacağız ve gereken desteği ve imkanları sağlayacaklarını ifade etti.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 78 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 127 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 609588 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 35.173.48.53
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com