Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
           
  SPOR / Turnuvalarda Yozgat’ta bizi temsil edecek okul belli oldu
   
 
15.03.2020 tarihinde eklendi
645 defa okundu
Turnuvalarda Yozgat’ta bizi temsil edecek okul belli oldu

                İlçemizde 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Yıldız Erkekler Futsal Spor müsabakaları yapıldı. Çayıralan Spor Salonunda oynanan müsabakalarda Şehit Yarbay Yusuf Turgut Ortaokulu, Konuklar Kasabası İlkokulu ve Yukarı Yahyasaray İlkokulu karşılaştı. Karşılaşmalar puanlama usulü ile yapıldı. 30'ar dakikalık oynanan zorlu müsabakalardan 6 puana Şehit Yarbay Yusuf Turgut Ortaokulu birinci, 3 Puanla Yukarı Yahyasaray İlkokulu 2'inci olurken Konuklar Kasabası İlkokulu ise üçüncü oldu.

                İlçemizde düzenlenen müsabakalardan birinci olan Şehit Yarbay Yusuf Turgut Ortaokulu, İlimizde düzenlenen 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Yıldız Erkekler Futsal Spor dalında Çayıralan'ı temsil etmeye de hak kazandı.

                İlçemizde düzenlenen 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Yıldız Erkekler Futsal Spor müsabakalarının sona ermesinin ardından ödül törenine geçildi. Turnuvada birinci olan Şehit Yarbay Yusuf Turgut Ortaokulunun kupasını İlçe Kaymakamı Bekir Özen verdi. İkinci olan Yukarı Yahyasaray İlkokulunun kupasını İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ ve İlçe Emniyet Amiri verdi. Turnuvadan üçüncü olarak ayrılan Konuklar Kasabası İlkokulunun kupasını ise İlçe Jandarma Komutanı Haluk Aktan verdi.     

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 78 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 127 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 609588 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 35.173.48.53
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com