Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,3052 Satış : 5,3147 Alış : 4,7786 Satış : 4,8103 Alış : 3,0486 Satış : 3,0885
  SPOR / İLÇEMİZ 500 KİŞİLİK KAPALI SPOR SALONUNA VE SENTETİK ÇİM SAHASINA KAVUŞUYOR
   
 
01.06.2014 tarihinde eklendi
3243 defa okundu
İLÇEMİZ 500 KİŞİLİK KAPALI SPOR SALONUNA VE SENTETİK ÇİM SAHASINA KAVUŞUYOR

İLÇEMİZ 500 KİŞİLİK KAPALI SPOR SALONUNA VE SENTETİK ÇİM SAHASINA KAVUŞUYOR

                06 Ocak 2014 tarihinde ihalesi yapılan ve yer tesliminden sonra inşaatı başlayan 500 Seyirci Kapasiteli Kapalı Spor Salonu inşaatı hızla devam ediyor.

                Bakan Bozdağ’ın 30 Mart Yerel Seçimlerinden sonra tebrik amaçlı geldiği Çayıralan’da kendisinden talep edilen Yıldızlar Stadyumunun sentetik çim saha konusunda talimat vermesiyle hızlanan çim saha işi ise ihale aşamasında.

                500 Seyirci Kapasiteli Kapalı Spor Salonu inşaatını beraberinde Çayıralan Belediye Başkanı Yasin Şahiner, Ak Parti İlçe Başkanı Arif Akpınar, İl Genel Meclis Üyeleri Bülent Akpınar ve Abdulbaki Karataş ile yerinde inceleyen  Çayıralan Kaymakamı Adem Başoğlu inşaatın Ekim ayında tamamlanabileceğini söyledi.

                İnşaatı yerinde inceleyerek gazetemize açıklamada bulunan Kaymakam Başoğlu; “İlçemiz çim sahasının doğusunda 500 kişilik kapalı spor salonu inşaatı devam etmekte olup, tahmini olarak Ekim 2014 ayına tamamlanarak ilçemizin kullanımına açılacaktır” diyerek açıklamasına şöyle devam etti: “Kapalı Spor salonumuzda soyunma odaları duş odaları, hakem odaları, idari odalar, vb odalar bulunacaktır. Şu anda zemini tamamlanmış ve kolonlarının betonu atılmak üzeredir. Çayıralanlı hemşerilerimizin rahatlıkla spor yapabileceği bir alan olarak kullanılacaktır” dedi.            

                “İlçemiz çim sahasının zeminin bozuk olması, sulama sorunlarının yaşanması ve seyirci oturduğu yerlerin ve binanın eskimiş olması nedeniyle daha az kullanılmakta” diyen Kaymakam Başoğlu; “Esnaf Spor da dışarı maçlarında sorun yaşamakta idi. Sayın Bakanımız ve ilçe siyasetçilerimizin girişimi ile Yıldızlar sahamız sentetik çim saha olarak tekrar yapılacak, binalarımız tamamen onarılacak, tel örgü boyları yükseltilecek, saha etrafına koşu ve yürüyüş parkuru yapılacaktır. Çim sahamız şu an ihale aşamasına gelmiş inşallah Kasım 2014 ayına kadar da tamamlanacaktır.  İsteyen herkes spor yapmak yürüyüş yapmak için kullanabilecektir.

                ilçemize yapılmasında emeğini esirgemeyen sayın bakanımız Bekir BOZDAĞ a ve emeği geçen herkese teşekkür eder ilçemiz için hayırlı olmasını dilerim” şeklinde açıklamada bulundu.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 111 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 393 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 390764 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 18.212.222.217
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com