Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,3429 Satış : 5,3526 Alış : 4,8698 Satış : 4,9021 Alış : 3,0963 Satış : 3,1368
  SPOR / ÇAYIRALAN ESNAFSPOR 13 MAÇI DEPLASMANDA OYNAYACAK
   
 
17.08.2014 tarihinde eklendi
2795 defa okundu
ÇAYIRALAN ESNAFSPOR 13 MAÇI DEPLASMANDA OYNAYACAK

Yozgat Birinci Amatör Küme Futbol Ligi 13 Eylül’de Başlıyor

Yozgat Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Hakan Bektaş, Yozgat Birinci Amatör Küme Futbol Lig'inin 13 Eylül tarihinde kesin olarak başlayacağını söyledi.

Geçtiğimiz hafta içerisinde lige katılacak olan 14 takımın temsilcileri ile bir toplantı yaparak fikstürü belirlediklerini hatırlatan Bektaş, ''Bu toplantıda Yozgat Birinci Amatör Küme Futbol Lig'imizi Bölgesel Amatör Lig ile aynı haftada başlatma kararı almıştık. Kesinlikle bu tarihte bir değişiklik olmayacak ve ligimiz 13 Eylül tarihinde başlayacak'' dedi.

Kendisinin göreve geldiği dönemde Birinci Amatör Küme Futbol Lig'inde 9 takımın mücadele ettiğini belirten Yozgat Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Hakan Bektaş, ''Şuanda birinci Amatör Kümede 14 takım mücadele edecek. Hedeflerimizin başında amatörde mücadele eden takım sayını ve müsabaka sayısını arttırmak vardı Allah'a şükür bu hedefimizi başardık ve şuanda Birinci Amatör Küme Futbol Lig'imizde 14 takım mücadele edecek. Şuanda ligimize katılan bu 14 takımımızın bir çoğu lige katılım paralarını yatırdılar, kalanlar ise yatırmaya devam ediyorlar. Bu sene önce kardeşiz, sonra rakibiz sloganı ile bütün takımlarımızın fair-play çerçevesinde mücadele edeceğine inanıyoruz. Sahalarımız da nahoş olaylarla karşılaşmamak için bizler üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz. Futbol kulüplerimiz de lütfen üzerlerine düşen görevlerini yerine getirsinler. Bu sene maç sayısı fazla kaliteli bir lig geçeceğine inanıyorum. Bir çok takımımız ise bir bana göre şampiyonluk mücadelesi verecektir. Birinci Amatör Küme Futbol Lig'imizde yer alan takımlarımızın hepsi de birbirinden kaliteli ve iyi oyunculara sahip. Bu nedenle de bu sene güzel bir sezon geçireceğimizi ve futbola doyacağımızı düşünüyorum. Bütün müsabakalarımız çok çekişmeli ve heyecanlı geçecektir. Futbola gönül veren taraftarımız da Birinci Amatör Küme Futbol Lig'inde izledikleri müsabakalardan zevk alacaklarını düşünüyorum'' diye konuştu.

ÇAYIRALAN ESNAFSPOR 13 MAÇI DEPLASMANDA OYNAYACAK

                Çayıralan Yıldızlar Sdatyumunun tamir ve bakımından dolayı, Çayıralan Esnafspor birinci devredeki 13 maçın tamamını deplesmanda oynayacak.

                Yıldızlar Sdadyumunda yapılan sentetik çim ve binasında ve soyunma odalarında yapılan yeni tadilatıyla güzel görünümlü bir sahaya kavuşacak olan Çayıralan Esnafspor ikinci devrede ise kalan 13 maçın tamamını kendi sahasında oynayacak.

                Yapılan ilk kuralara göre Çayıralan Esnafspor, ilk maçında Yozgat S.H.Ç.E.K Spor ile karşı karşıya gelecek.

DİKKATLİ EMLAK’TAN TAKIMIMIZA FORMA DESTEĞİ

                Ankara’da Dikkatli Emlak olarak görev yapan ve geçmiş dönemlerde çeşitli klüplerde futbolcu olarak görev alan hemşehrimiz Tekin Dikkatli klübümüzü unutmadı.

                Geçtiğimiz hafta ilçemize gelen Dikkatli, yaptırmış oldu