Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,4700 Satış : 5,4799 Alış : 4,8918 Satış : 4,9242 Alış : 3,1560 Satış : 3,1973
  SPOR / ÇAYIRALAN ESNAFSPOR’DAN KAYNAŞMA YEMEĞİ
   
 
30.08.2014 tarihinde eklendi
2841 defa okundu
ÇAYIRALAN ESNAFSPOR’DAN KAYNAŞMA YEMEĞİ

ÇAYIRALAN ESNAFSPOR’DAN KAYNAŞMA YEMEĞİ

                13 Eylül 2014 tarihinde başlayacak Yozgat Birinci Amatör Küme futbol ligine katılan Çayıralan Esnafspor lig öncesi kaynaşma yemeği düzenledi.

                Yemeğe takım oyuncu ve yöneticileri tam kadro katılırken, İlçe Kaymakamı Adem Başoğlu, Çayıralan Belediye Başkanı Yasin Şahiner ve Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti İlçe Başkanı Arif Akpınar, il Genel Meclis Üyesi Abdulbaki Karataş, daire amirleri ve esnaflarımız katıldı.

                Yemekte başarı sözü veren takım kaptanı Tuncay Varol, yemeği kaynaşma amacıyla düzenlediklerini dile getirirken, İlçe Kaykamamı Adem Başoğlu ise önümüzdeki dönemde Çayıralan Esnafspor’un çok güzel başarılara imza atacağını inancının tam olduğunu dile getirerek; “sizlerin daha güzel şartlarda spor yapabilmeniz için, Çayıralan’da kapalı spor salonu yapılması, sahanızın sentetik çim saha yapılması için tüm ilçe olarak siyasilerimizle birlikte büyük çaba sarfettik. İlçemize gelen spor tesislerinden inşallah en güzel şekilde istifade edersiniz. Bizlere düşen görev sadece sizler değilsiniz. Sizlerden sonra gelecek yeni nesilleri de hem sağlıklı hem de ahlaklı yetiştirebilmek. Gençlerimizi kahvehane köşelerinden kurtarıp spora teşvik etmek olacaktır” dedi.

                Sportif faaliyet denildiğinde Çayıralan’da sadece futbolun geldiğini dile getiren Kaymakam Başoğlu; “Sporun bütün dallarıyla gençlerimizi kaynaştırmamız lazım. Çayıralan’da bir gençlik merkezi çalışmamız var. İnşallah onu da başarırız” dedi.

                “Sizi izlemeye gelen bütün çocuklar sizleri örnek almalı” şeklinde oyunculara hitap eden kaymakam Başoğlu; bütün oyunculardan üstün başarı beklediklerini ifade etti.

                Kaymakam Başoğlu’nun konuşmasının ardından bir konuşma yapan Çayıralan Belediye Başkanı Yasin Şahiner ise; Çayıralan Belediyesi olarak Esnafspor’umuza kurallar ve imkanlar ölçüsünde hizmet vereceklerini beyan ederek; “Ben Türkiye’nin en çok koşan belediye başkanı olduğumu iddia ediyorum. Ve sizlerin de çok koşmasını, yaptığınız işe daha iyi sarılmanızı ve birlik beraberlik içinde takımı en üst seviyelere çıkarmanızı bekliyorum” dedi.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 160 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 457 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 403467 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 54.243.17.113
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com