Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,3052 Satış : 5,3147 Alış : 4,7786 Satış : 4,8103 Alış : 3,0486 Satış : 3,0885
  SPOR / YENİ ÇELTEK KÖMÜR İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRÜ DR. OSMAN COŞKUN'DAN YOZGATLI HAKEMLERE YENI YIL HEDİYESİ
   
 
04.01.2015 tarihinde eklendi
2467 defa okundu
YENİ ÇELTEK KÖMÜR İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRÜ DR. OSMAN COŞKUN'DAN YOZGATLI HAKEMLERE YENI YIL HEDİYESİ

YENİ ÇELTEK KÖMÜR İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRÜ DR. OSMAN COŞKUN'DAN YOZGATLI HAKEMLERE YENI YIL HEDİYESİ

Yozgat'ta başta amatör spor olmak üzere, sporun hemen her dalında desteği ve izi bulunan Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Dr. Osman Coşkun, Yozgat'ta hakem ve gözlemcileri de unutmadı.

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Yozgat Şube Başkanı Serhat Alper, Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Dr. Osman Coşkun'un, tüm hakem ve gözlemciler için eşofman takımı, antrenman şortu ve tişört ile yağmurluk, spor ayakkabı, çorap ve çanta setinden oluşan yılbaşı desteğinde bulunduğunu söyledi.

Alper, Coşkun'a Yozgat'ta spora ve sporcuya desteğinden dolayı teşekkür ederek, bu desteğin TFFHGD üyelerinin de ayırt edilmeden sağlanılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Alper şunları söyledi:

“Yeni Çeltek Genel Müdürü, Yozgat eski milletvekilimiz Sayın Dr. Osman Coşkun Beyin desteği ile ilimiz hakem ve gözlemcilerine derneğimiz adına yaptırmış olduğumuz 1 takım eşofman 1takım antrenman şort ve tişörtü yağmurluk spor ayakkabısı çorap ve çanta seti üyelerimize yönetim kurulu adına yeni yıl hediyesi olarak dağıtımı yapılmıştır. Camiam adına bize bu güzelliği yaşatan Osman Coşkun Bey'e teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu camia için her şeyin en güzeline layık siz değerli üyelerimin değerli hocalarımın hakemlerimin bu vesileyle yeni yılını kutluyor, emeği gecen tüm Yozgat sevdalısı gönüllere teşekkürü borç biliyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Dr. Osman Coşkun da, Yozgat'ta sporun gelişmesi adına her zaman destek olmanın gayreti içerisinde olduğunu belirterek, sporun gelişmesinde büyük emekleri bulunan hakemlerin göz ardı edilemeyeceğini söyledi.

Sporun centilmenlik kriterleri çerçevesinde yürütülmesi adına hakemlerin önemli bir görevi üstlendiğinin altını çizen Coşkun; “Yozgat'ta hakemlerimizin teşviki, başarılarının daim olması, görevlerini sağlıklı bir şekilde yerine getirmesi adına çorbada bizim de tuzumuz olsun istedik. Spora yapılan yatırımın topluma yapıldığına inanan, bu kanaatle hareket eden bir yönetim düsturumuz var. Bundan sonra da desteğimiz artarak devam edecektir” diye konuştu.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 126 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 393 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 390779 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 18.212.222.217
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com