Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,3052 Satış : 5,3147 Alış : 4,7786 Satış : 4,8103 Alış : 3,0486 Satış : 3,0885
  SPOR / ÇAYIRALAN ESNAFSPOR DÜNKÜ MAÇTA BERABERE KALDI
   
 
18.01.2015 tarihinde eklendi
2905 defa okundu
ÇAYIRALAN ESNAFSPOR DÜNKÜ MAÇTA BERABERE KALDI

ÇAYIRALAN ESNAFSPOR DÜNKÜ MAÇTA BERABERE KALDI

                Çayıralan Esnafspor; Yozgat 1 inci Amatör Kümede ikinci yarı ilk maçını kendi sahasında yaptı. Yıldızlar Stadyumunun tamir ve bakımı nedeniyle ilk yarı maçlarını dışarda oynayan Çayıralan Esnafspor yeni sentetik sahasında ikinci yarı maçlarının tamamını kendi sahasında yapacak.

                Yozgat SHÇEK ile 18 Ocak 2015 Pazar günü saat 13:00’de oynanan maça ilçe kaymakamı Adem Başoğlu,  Çayıralan Belediye Başkanı Yasin Şahiner, Ak Parti İlçe Başkanı Arif Akpınar, CHP İlçe Başkanı Mutullah Üstün, İl Genel Meclis Üyeleri Bülent Akpınar, Abdulbaki Karataş ile bir çok seyirci katıldı. Yeni ve modern sahasına kavuşan Çayıralan Esnafspor’lu oyuncular Kaymakam ve siyasilerle sentetik çim sahada hatıra fotoğrafı çektirdiler.

                Saat 13:00’de  başlayan Çayıralan Esnafspor ile Yozgat SHÇEK arasındaki maçı Hakem Hasan Karakoç yönetirken, İbrahim Özbek ve Mustafa Karataş maçta yan hakem olarak görev aldılar.

                Her iki takımın soğuk havaya rağmen üstün oyun sergilemesine rağmen iki takımda golü bulamadı.

                Konuk takım antrenörü Masar Acar  stadyumla ilgili olarak; “Bu sdatyumun eski hali çok kötüydü. Çim sahası bozulduğu için futbolcularımızın sakatlanma riski yüksekti. Ama şimdiki bu sentetik çim hali çok güzel olmuş. Tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Ayrıca bu günkü maçtan 0-0 berabere ayrıldık. Ama bu maçta dostluk kazandı. Buraya geldiğimiz andan itibaren Çayıralan Esnafspor futbolcuları yöneticileri ve ilçe yöneticilerinin bizlere karşı misafirperverliği bizi mutlu etti. Takımım ve oyuncularım adına gerek Çayıralan Esnafspor takımı oyuncu ve yöneticilerine gerekse güzel bir sahada bize futbol yapma imkanı sunan ilçe yönetici ve siyasilerine teşekkür ediyorum” dedi.

OYUNCULARIN YEMEK İHTİYAÇLARINI HAS İPEKLER

ŞİRKETİ SAHİPLERİNDEN ALİ KURT ÜSTLENDİ

                Geçtiğimiz yıllarda da takımına desteklerini esirgemeyen Has İpekler Şirketi yetkililerinden Ali Kurt  geçtiğimiz yıl içinde  takıma 20 çift ayakkabı, bu yılda tozluk ve çorap hediye etti.

                Dünkü oynanan maçta konuk takım ve Çayıralan Esnafspor’lu futbolculara maç sonrası yemek ikramı veren Ali Kurt’un lig bitimine kadar Çayıralan Esnafsporlu oyuncuların yemek ihtiyacını karşılayacağı öğrenildi.

                Çayıralan Esnafspor basın sözcüsü Hami Demirbaş; yemek sonrası gazetemize bir açıklama yaparak Ali Kurt’a teşekkürlerini iletti.

                “Çayıralan Esnafspor’un yemek ihtiyaçları Has İpekler Şirketi yetkilisi Ali Kurt tarafından üstlenilmiştir” diyen Demirbaş; “Kendileri sürekli takımımızın yanında oluyorlar. Takıma gerek ayakkabı, gerekse diğer ihtiyaçları konusunda yardımcı olan Ali Kurt kardeşimiz bundan böyle takımın yemek ihtiyaçlarını da üstlenmiştir. Takımım adına kendilerine teşükker eder, desteklerinin devamını dilerim. Tüm Çayıralan halkından da bundan sonraki maçlara katılarak takıma destek vermelerini bekliyoruz” dedi.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 126 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 393 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 390779 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 18.212.222.217
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com