Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,7710 Satış : 5,7814 Alış : 5,1263 Satış : 5,1603 Alış : 3,3662 Satış : 3,4102
  SİYASET / YENİ ÇELTEK KÖMÜR VE MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRÜ COŞKUN:
   
 
31.05.2016 tarihinde eklendi
1945 defa okundu
YENİ ÇELTEK KÖMÜR VE MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRÜ COŞKUN:

"Allah milletin iradesini temsil etme görevi ile taçlanan yeni hükümetimizi hizmet yolunda muzaffer kılsın"

                Yeni Çeltek Kömür ve Maden İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürü ve 23'üncü dönem AK Parti Yozgat Milletvekili Dr. Osman Coşkun, Binali Yıldırım'ın başbakanlığında kurulan 65'inci Türkiye Cumhuriyeti Hükümetin ülkemize, milletimize, İslam Alemi'ne ve bütün insanlığa hayırlı olması temennisinde bulundu.

                Genel Müdür Osman Coşkun, yaptığı yazılı açıklama ile kısa bir süre önce kurulan 65'inci Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti Başbakanı Binali Yıldırım ve yöneticilerine başarı diledi.

                "AK Parti Kurucusu, Türkiye Cumhuriyeti'nin Lideri Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde hızlı bir gelişme yaşayarak bölgesinde ve dünya'da söz sahibi,  İslam Alemi ve mazlum milletlerin sesi olan Türkiye Cumhuriyeti  Başbakanlık görevini üstlenen Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'a görevinde başarılar diliyorum" ifadeleri ile başlayan mesajında Coşkun, hükümetin geleceğine dair önemli ifadelere yer verdi.

                Coşkun, şunları kaydetti: "Kurulan 65'inci hükümetin ülkemize, milletimize, İslam alemine ve bütün insanlığa hayırlı olmasını, hızla gelişen ülkemizin birlik, beraberlik, barış, huzur içerisinde daha güzel günlere ulaşmasını Yüce Allah'tan  niyaz ediyorum."

                Yeni süreçte Türkiye'nin gücünü zayıflatacak her tür girişimden herkesin uzak durması ve izin verilmemesi gerektiğini vurgulayan Coşkun; "Küçük hesaplardan kaçınıp birlik ve beraberliğimize sahip çıkmalıyız. Kardeşlik hukukumuzu her şeyden üstün tutup nefsimize ve şeytana fırsat vermemeliyiz. Özellikle dahili ve harici bedhahların ülke ve millet iradesi üzerinde oynadığı karanlık oyunlar karşısında kararlı duruşun taviz verilmeden sürdürülmesi dua ve temennimizdir. Allah bu milletin iradesini temsil etme görevi ile taçlanan yeni hükümetimizi hizmet yolunda muzaffer kılsın" diye konuştu.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 113 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 422 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 345955 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 54.166.207.223
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com