Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
           
  SİYASET / MHP ilçe Başkanı Avcı, Adayına Sahip Çıktı!
   
 
13.01.2014 tarihinde eklendi
19465 defa okundu
MHP ilçe Başkanı Avcı, Adayına Sahip Çıktı!

    MHP ilçe Başkanı Avcı, Adayına Sahip Çıktı!

           Çayıralan İlçesi Belediye Başkanlığına Milliyetçi Hareket Partisi’nden aday olan Soner Sel hakkında karalama kampanyası başlatıldığını iddia eden Milliyetçi Hareket Partisi Çayıralan İlçe Başkanı Hacı Mustafa Avcı gazetemize gelerek açıklama ihtiyacı duyduklarını ifade ederek “kimsenin oyu birilerinin cebinde değildir” dedi.

                MHP Çayıralan İlçe Başkanı H.Mustafa Avcı çok net konuştu; “Hepimiz içinde bulunduğumuz durum itibari ile Çayıralan’ımızın o güzel havasını, o güzel doğasını içimizde yaşıyoruz. Her kesimden bütün Çayıralanlılar olarak;  hiç kimsenin oyu bir takım insanların cebinde değildir. Öncelikle bunu dikkate almanızı istiyorum. Bunun yanında hiç kimsenin baskısı altında kalarak da bu konuşmayı yapmıyorum. Her ne kadar bir siyasi partinin ilçe başkanı olsam da; Ben de bu memleketin bir evladıyım” dedi.

                “Değerli Çayıralan Haber Okurları, Kıymetli Çayıralan’lılar lütfen sözlerimi dikkatli okuyun” diyen Başkan H.Mustafa Avcı; “İlçemizde dönen çeşitli dedikodularla ilçe belediye başkan adayımız olan MHP eski ilçe başkanı Soner Sel Beyfendinin;

‘Sembolik Aday’

‘Bizim MHP ile bir sorunumuz yok’

‘Onlar Bizden’

‘Biz Birleştik’ vs. Şeklindeki söylenen bu sözler tamamen asılsızdır ve hiç kimsenin onur ve şerefi ayaklar altına alınamaz” diyerek sözlerine şöyle devam etti: “Bizim adayımız; ne sembolik, ne de tutma bir aday.

                Bizim adayımız ne de siyasi bir parti ile birleşecek bir aday. Bizim adayımız bizzat MHP Genel Merkezi tarafından onaylanmış bir adaydır. Ayrıca sayın Soner Sel; ilçe başkanlığı döneminde Çayıralan’ımızın menfaati için yeri geldiğinde her kapıyı çalmasını da bilmiştir” dedi.

                İlçe Belediye Başkan adayı Soner Sel ile ilgili açıklamada bulunan MHP İlçe Başkanı Avcı; “kişiliği yerine oturmuş, güzel ahlaklı, pırıl pırıl bir insandır. Hiç kimse bunun aksini iddia edemez. Adı hiç bir yolsuzluğa, haksızlığa karışmamış, dürüst, doğru kişiliğe sahiptir.

                Çok değerli kardeşlerim, abilerim, büyüklerim. Bu gibi yalan yanlış, insanın şahsını ayaklar altına alan, “çamur at izi kalsın” misali dedikodularla Çayıralan halkının ihtimal vermeyeceğine yürekten inanıyorum. Kala kala bir avuç insan kaldık, canım güzelim ilçemizde.

                Unutmayalım ki;

Bir ağaçtan binlerce kibrit çıkar, bir kibrit binlerce ağacı yakar.

                Siz hemşehrilerimizden bu söylentilere ihtimal vermeyip, bizler gibi memleket sevdalısı yürekli gençlerin arkasında kocaman bir destek olacağınızı biliyorum. Bizler kimse için kefen giymedik. Kefeni alıp da yola çıkmadık.

                Allah’ımıza binlerce şükür olsun. Yüzümüz ak, karnımız tok ve başımız dik, anlımız açıktır. Seçimlerde particilikten çok Çayıralan’ımıza çehresine güzel bir makyaj yapmayı Düşünüyoruz.

                Unutmayalım ki; Başkan adayımızın dediği gibi “Temiz işler, güzel düşlerle başlar” diyerek diğer siyasi partili adaylara da seçim sürecinde başarılar dileyerek; “30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerin ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.  
 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 102 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 131 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 640167 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 3.238.107.166
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 


ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com