Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,7710 Satış : 5,7814 Alış : 5,1263 Satış : 5,1603 Alış : 3,3662 Satış : 3,4102
  SİYASET / Ak Parti Ankara Arena’dan Referandum Startını verdi
   
 
26.02.2017 tarihinde eklendi
1163 defa okundu
Ak Parti Ankara Arena’dan Referandum Startını verdi

                Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım; Ankara Arena’dan 25 Şubat 2017 günü Referandum startını verdi.

                Türkiye’nin dört bir yanından akın akın Ankaraya giden vatandaşlar Arena’yı doldurduğu gibi dışarıda da yoğun kalabalık vardı. Başbakan ilk konuşmasını dışarıdaki kalabalığa yaptı. Vatandaşlar geceden itibaren gelip salonu doldurunca binlerce vatandaş salona giremeyip, Başbakan’ın konuşmasını salon dışında kurulan dev ekrandan izledi. Çayıralan ve Yozgat Ak Parti kadrolarının da tam katıldığı toplantıda Başbakan refarandum ile ilgili partinin izleyeceği yol haritasını buradan açıkladı.

BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM’IN KONUŞMASINDAN BAZILARI:

                Bugün yeniden kutlu bir yolculuğa çıkıyoruz. Yeni bir başlangıç için Bismillah diyoruz. Yarının güçlü Türkiyesini kurmak için ilk adım atıyoruz. Allah yolumuzu, bahtımızı açık eylesin.

                Yeni sistemde ekonomi daha sağlam ve daha sağlıklı ilerleyecek. Yatırım, üretim aratacak. İş, aş sağlanacak. Yeni sistem bürokrasiyi azaltacak. Devlet birimlerinin tıkır tıkır işlemesini sağlayacak. Yeni sistem terörün sonunu getirecek. Terör örgütleri hayır çıksın diye kendilerini parçalıyor. Bu değişiklik onları yok ediyor. Ne yaparlarsa yapsınlar yok olacaklar. Türkiye bölgesinde daha da güçlü hale gelecek. İçeriden ve dışarıdan gelen tehditlere karşı daha hızlı hareket edecek. Kutuplaşma, korkutma siyasetini ortadan kaldıracak. Ülkenin birliği, beraberliği, kardeşliği daha artacak.

                 "Bizde zorlama yok, bizde tehdit yok. Bizde korku yok ama korkutmak da yok. Bizde kutuplaşma yok, bizde ayrıştırma yok. Biz dilden değil, gönülden, kalpten 'Evet' istiyoruz. Bunu da tek tek, tane tane anlatarak, akıllara olduğu kadar kalplere de hitap ederek başaracağız. Biliyorsunuz milletimiz aklıyla diliyle mührüyle olduğu kadar kalbiyle de 'Evet' diyecek. Sandığa gittiğinde her bir vatandaşımız, 'Tüm kalbimle Evet' diyerek mührü, pusulaya basacak.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 122 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 422 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 345964 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 54.166.207.223
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com