Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,3611 Satış : 5,3708 Alış : 4,7147 Satış : 4,7459 Alış : 3,1013 Satış : 3,1419
  SİYASET / Ak Parti Grup Başkanı Mustafa Elitaş Çayıralan’da partilileri ile bir araya geldi
   
 
02.04.2017 tarihinde eklendi
1307 defa okundu
Ak Parti Grup Başkanı Mustafa Elitaş Çayıralan’da partilileri ile bir araya geldi

                               Ak Parti Grup Başkanı Mustafa Elitaş, 16 Nisan'da yapılacak olan referandumda hayır tercihinde bulunan vatandaşlara bir şey demediklerini ancak tüm hain örgütlerin hayır cephesinde toplandığını söyledi

                Referandum çalışmaları kapsamında Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer ve  İl Başkanı Harun Lekesiz ile Çayıralan ilçesine gelen Ak Parti Grup Başkanı Mustafa Elitaş, Ak Parti Çayıralan İlçe Teşkilatında partilileri ile bir araya geldi.

                Elitaş burada yaptığı açıklamada; 16 Nisan'da yapılacak olan referandumun öneminden bahsetti.  “Azda olsa Ak Parti'nin içinde, belediye başkanına, ilçe başkanına, milletvekiline veya herhangi bir parti yöneticisine kızıp da tıp ki 7 Haziran seçimlerinde olduğu gibi ders vermeyi düşünen kardeşlerimiz olabilir. Ama unutmasınlar ki, bu referandum bir siyasi parti seçimi değil, çocuklarımızın geleceği ile ilgili bir seçimdir” dedi.

                “bu seçim ne Tayyip Erdoğan'ın, ne Binali Yıldırım'ın seçimidir” diyen Elitaş; “Bu seçim bir beka seçimi, geleceğimizi oylayacağımız bir seçim. Bu seçimde Evet oylarını yüksek oranda çıkartıp tıp ki 15 Temmuz'da nasıl bu ülkeyi sahiplenip demokrasiyi savunduysak, yüksek oranda Evet oylarıyla bunu taçlandırmamız lazım” dedi.

                “Bütün şer odaklarının Hayır cephesinde yer aldığını” aktaran Elitaş; “Avrupa Birliği ülkeleri Hayır kampanyası yürütenlere kucağını açmış, PKK, Kandil bu seçimde Evet çıkarsa biz biteriz diye ortaya düşmüş Hayır için can siperhane mücadele ediyorsa, FETO elebaşı da dahil olmaz üzere Hayır kampanyası yürütüp; 'Evet çıkarsa bizim sonumuz olur' diye kampanya yürütüyorsa bunu hayır diyen vatandaşlarımıza da anlatmamız lazım” dedi.

                “Hiçbir anayasa insanlara iş bulmaz diyen” Ak Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, “İyi bir anayasa insana güven verir, ülkeye istikrar verir, huzur verir, yönetimde devamlılık getirir, icraatlar hız kesmeden devam edeceği için hem ülkeyi hem de insanımızı rahata kavuşturur.  Son 15 yılda sizlere hizmet ederken nelerle karşılaştığımızı iyi biliriz. Ne zaman ülkeyi kalkındırma için bir hamle yaptıysak sürekli engellemelerle karşılaştık. Bu sistemi keşke bundan 10 yıl önce yakalayabilseydik, bu gün ülkenin durumu çok farklı yerde olabilirdi” diyerek tüm teşkilatların gece gündüz demeden vatandaşlara ulaşıp yeni sistemi anlatması gerektiğini söyledi.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 298 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 380 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 366590 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 3.80.177.176
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com