Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 6,3635 Satış : 6,3750 Alış : 5,6647 Satış : 5,7022 Alış : 3,7817 Satış : 3,8312
  SİYASET / MHP’de Bünyamin Uğurlu Güven Tazeledi
   
 
29.04.2017 tarihinde eklendi
1354 defa okundu
MHP’de Bünyamin Uğurlu Güven Tazeledi

                Milliyetçi Hareket Partisi Çayıralan  Olağan İlçe Kongresinde  mevcut ilçe başkanı Bünyamin Uğurlu güven tazeledi.

                25 Nisan 2017 Salı günü Saat 12:00'de Çayıralan Belediye Kültür Merkezi'nde yapılan 110 delegenin katıldığı MHP Çayıralan İlçe Kongresinde, eski başkan Bünyamin Uğurlu 92 oy alarak yeniden Milliyetçi Hareket Partisi Çayıralan İlçe Başkanlığına seçildi.

                Kültür Merkezi'nde yapılan ve tek adayla gidilen Olağan İlçe Kongresine MHP Yozgat İl Başkanı İbrahim Ethem Sadef, İl Başkan Yardımcısı Ferhat Altan, Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel, Sarıkaya MHP İlçe Başkanı Abdullah Güngör, Çandır MHP İlçe Başkanı Mehmet Emin Murat, Yozgat MHP İl Genel Meclis Üyesi Ümit Şahbaz misafir olarak katılırken çok sayıda partili de kongreye iştirak etti.

                Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan kongrede İl Başkanı İbrahim Ethem Sadef yaptığı konuşmada,  "48 yıllık hareketin liderinden hainlik bekleyenler aklını başına alsınlar. Onu savunmaktan geri durmayız. Koltuk için değil, Devlet için evet diyoruz.  Dün yanımızda CHP var diye CHP'li mi olduk. Bugün de AKP var diye AKP'li mi olacağız.  Beka sorunu varsa ülkücüler canını ortaya koyar." Dedi.

                “Türkiye, tehlikeli ve tehditlerle dolu, vahim bir süreçle uzun süredir, direk muhataptır” diyen Sadef, “Devletimizin dayandığı tarihi ve temel ilkeleri dağıtmak, ardından da kademe, kademe yok edilmek istenmektedir.

                Milli bekamız üzerinde, karanlık bulutlar; Milli birlik ve bareberliğimizi dün bozdukları gibi, bu günde milli birliğimiz etrafından kabus emeller beslemektedirler.

                Devletin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğü; hem içteki vatan hainlerinin hem de bunları teşvik edip destekleyen, cesaretlendiren dış çevrelerin zalimce kurdukları oyunların hedefindedir. 

                Emperyalist güçler; komşu coğrafyaların, komşularımızın sınır ve haritalarını değiştirmek, zorla da olsa yeniden çizmek amacıyla  faaliyetlerini acımazısca hızlandırmaktadır. Vatan hainleri Türkiye’yi yıkım tuzağına çekmek için devreye soktuğu kirli ve kanlı, senaryoları üretip genişletmekte ve o düşünceleri ile hareket etmektedirler. Maalesef ülkemiz kuşatma altından çıkmak için askerimiz ve polisimizle mücadele etmektedir” dedi.

                 Milliyetçi Hareket Partisi Çayıralan İlçe Kongresinin ilçemize, ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” diyen MHP Yozgat İl Başkanı Sadef,  yeniden ilçe başkanlığına seçilen Bünyamin Uğurlu'yu tebrik etti.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 93 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 403 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 333273 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 54.158.52.166
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com