Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,3611 Satış : 5,3708 Alış : 4,7147 Satış : 4,7459 Alış : 3,1013 Satış : 3,1419
  SİYASET / Ak Parti Yozgat Milletvekili Ertuğrul Soysal, “ya biz kendimizi anlatamadık.Ya da birileri farklı anlatarak algı operasyonu yaptı”
   
 
29.04.2017 tarihinde eklendi
1367 defa okundu
Ak Parti Yozgat Milletvekili Ertuğrul Soysal, “ya biz kendimizi anlatamadık.Ya da birileri farklı anlatarak algı operasyonu yaptı”

Ak Parti Yozgat Milletvekili Ertuğrul Soysal, “Ya biz kendimizi anlatamadık. Ya da birileri farklı anlatarak algı operasyonu yaptı” dedi.

                Refarandum sonrası Çayıralan Ak Parti İlçe Teşkilatına ziyaret gerçekleştiren Ak Parti Yozgat Milletvekili Ertuğrul Soysal burada yaptığı açıklamada, “tabi bazıları o hayır verenler anlayamadı. % 48,59 Hayır oyu çıktı. Beni üzen taraf bu. ” diyerek  açılmasına şöyle devam etti: “Aslında biz bu milletin, bu ümmetin hayrına bir iş yapmak için yola çıktık. Ya kendimizi anlatamadık. Ya da birileri farklı anlatarak algı operasyonu yaptı. Yani burada yapılan şey ortada. Burada yapılan şey; bu ülkenin, bu cennet vatanın refah seviyesini daha ileri safalara taşınması, güvenliği ve sükunu artırmasıyla ilgili bir hükümet sistemi değişikliği getirmek için bu referandum önünüze geldi” dedi.

                Beraberinde Ak Parti Yozgat İl Başkanı Harun Lekesiz, Ak Parti Yozgat Kadın Kolları Başkanı İhsaniye Altınok ile Çayıralan'da parti teşkilatında  partilileri ile bir araya gelen, İlçe Başkanı Arif Akpınar, ve Ak Parti Yozgat İl Başkanı Harun Lekesiz’in konuşmaları ardından açıklamada bulunan Ak Parti Yozgat Milletvekili Ertuğrul Soysal, Referandumda üstün gayretlerinden dolayı tüm teşkilat üyelerine ayrı ayrı teşekkür ederken, “Yozgat'ta yine bir başarıya imza atarak yaklaşık % 75 oy oranıyla Türkiye genelinde 6. Sıraya yükseldik. İlk anda ülke genelinde % 51.41 lik bir sonuç bizi üzse de aradaki fark  1 Milyon 400 Bin civarında bir oya tekabül ediyor. Bu rakamın çok çok üstünde, % 60 gibi bir sonuç çıksa belki biz rehavete kapılıp gidecektir. Oysa şimdi partimizin tüm mensupları ile bir muhasebe yapma imkanı bulduk. O yüzden çıkan bu sonucu ben çok hayırlı buluyorum.   İnşallah bu sistem değişikliği ile beraber hızımız 3'e, 5'e katlanacak” dedi.

                15 Yılda ülkede çok güzel şeyler yaptıklarını dile getiren Ak Parti Yozgat Milletvekili Ertuğrul Soysal, “ama yapamadıklarımız da oldu. Hep darbelerle teşebbüsleriyle, muhtıralarla, vesayet rejimiyle önümüzü kesmeye kalkıştılar. Bunu nasıl başarıyorlardı? Çünkü sistemde açıklar vardı ve bu açıklardan faydalanıyorlardı. Krize ve kaosa açık olan bu sistemi elhamdülillah sislerin desteğiyle değiştiriyoruz. Tüm açıkları kapatacağız. İki yol sonraki seçimde inşallah Cumhurbaşkanımızı seçtiğimizde ilk günden itibaren icraata başlayarak hükümetini kuracak ve istikrar içerisinde 5 yıl kesintisiz olarak yoluna devam edecek. Kurulacak hükümet halktan aldığı yetkiyle 5 yıl kesintisiz hizmetini ifa edebilecek.” Diyerek burada bulunan tüm teşkilat üyelerine referandum sürecinde verdikleri destekten dolayı ayrı ayrı teşekkür etti.

                İl Başkanı Harun Lekesiz ise yaptığı açıklamada, “16 Nisan’da ülke olarak çok önemli bir halk oylamasının gerçekleştirildiğini” söyleyerek açıklamasına şöyle devam etti: “İlk kez millet eliyle bir sistem değişikliği gerçekleşmiş oldu. Siz de Çayıralan olarak bu değişime % 64 gibi bir rakamla ciddi bir destek verdiniz. Bu rakamı her zaman korumak ve hatta yükseltmek her zaman temel önceliğimiz olmalı. Bunu yaparken de kimseyi dışlamadan, kimseyi ötekileştirmeden, şu parti oy vermedi, şu parti destek vermedi gibi kelimeleri asla konuşmadan herkesi kucaklayarak önümüze bakacağız ve hizmetlerimize kaldığı yerden devam edeceğiz.  Çayıralan’da % 64 oyumuz var ancak ulaşmamız gereken de bir % 36 seçmen var. Bu insanlara ulaşmak, bu insanları kucaklamak ve desteğini almak için bu günden tezi yok yeniden çalışmalarımıza başlayacağız” dedi.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 293 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 380 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 366585 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 3.80.177.176
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com