Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,3611 Satış : 5,3708 Alış : 4,7147 Satış : 4,7459 Alış : 3,1013 Satış : 3,1419
  SİYASET / Başer, “muhalefet liderine 15 Temmuz Şehit ve Gazilerinin peşinden gitmek yakışırdı” Bayramlaşma programı kapsamında Çayıralan’a gelen Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, “Biz isterdik ki,
   
 
03.07.2017 tarihinde eklendi
1293 defa okundu
Başer, “muhalefet liderine 15 Temmuz Şehit ve Gazilerinin peşinden gitmek yakışırdı” Bayramlaşma programı kapsamında Çayıralan’a gelen Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, “Biz isterdik ki,
Başer, “muhalefet liderine 15 Temmuz Şehit ve Gazilerinin peşinden gitmek yakışırdı”
Bayramlaşma programı kapsamında Çayıralan’a gelen Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, “Biz isterdik ki,
Ana Muhalefet Lideri Kılıçdaroğlu, alçaklar, hainler için değil 15 Temmuz Şehit ve Gaziler için yürüsün.
 Beraberinde Ak Parti Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül, İl Başkanı Harun Lekesiz ile Bayramlaşma programı kapsamında Çayıralan’a gelen ve  teşkilat binasında partilileri ile buluşan Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yüklendi.
 Biz adaleti yollarda değil, 15 Temmuz’da 249 şehidimizin, 2193 gazimizin emanetine sahip çıkmakta olduğunu düşünüyoruz” diyen Başer, “Eğer birileri adalet aramak istiyorsa, yaptıkları vatana ihanet olan ve asla bağışlanması mümkün olmayan insanlar için yollara düşmek değil, bu vatan için kanlarının son damlasına kadar mücadele eden insanlar için adalet aranması gerekir” dedi.
 249 Şehit verdiğimiz 15 Temmuz günü suçluları için hiç bir Cumhuriyet Halk Partisinin bir tane milletvekilinin duruşmalara katılmadığını dile getiren Başer, “Cezaevlerinde birilerini ziyarete gidiyorlar. kimlere gidiyorlar biliyor musunuz?  Vatana ihanet edenlerin, PKK’lıların, ziyaretlerine gidiyorlar. FETO’cülerin görüşlerine gidiyorlar. Ak Parti olarak bize düşen görev, 15 Temmuz’da ülkemizi yıkmak için kalkışan hainlerin bağımsız yargı önünde hesap vermesini sağlamaktır” diyerek herkesin bayramını kutladı.
 Bayramlaşma programında konuşan Ak Parti Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül ise, Bayramlaşma programlarının Ak Parti’nin bir geleneği olduğunu hatırlatarak herkesin bayramını kutladıktan sonra  Türkiye’nin Ak Parti iktidarı ile hızla büyümeye devam ettiğini aktardı.
 Bu hızlı büyümeden sonra ülkemiz şuanda kıskaca alınmış durumda diyen Yozgat Milletvekili Akgül, “En güçlülerinden en zayıfına bütün ülkeler bizim karşımızda. Şu an 7 düel ile savaşıyoruz. Ekonomik olarak ülkemizi sıkıntıya uğratmaya çalışıyorlar. Örneğin bir Katar krizi patlak verdi. Şuna emin olun. Bu kriz sadece ve sadece Türkiye için çıkmıştır. Bu gün Suriye’de savaş çıkmışsa, tamamen Türkiye’nin önünü kesmek için çıkmıştır. Avrupa ülkelerinin Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığı tamamen, Türkiye’nin büyümesinden kaynaklıdır. Ama siz bize Türkiye’ye sahip çıkmak için görev ve sorumluluk verdiniz. Bizler de Allah’ın izniyle ve sizlerin desteğiyle elimizden gelen bütün çabayı gösteriyoruz. Onlar ne yaparlarsa yapsınlar. Biz büyümemize devam ediyoruz. Şu an % 5 büyüme hızıyla bütün güçlü ülkeler bize yetişemediler. Rakamlar ortada” dedi.
 “Muhalefet, ülkelerin olmazsa olmazıdır” diyen Akgül, “inşallah bizim muhalefetde aklını başına alır ve ülkenin menfaatine olan kararlar almayı başarabilir” dedi.
 “İsrail gibi toprak satın alarak bir ülke kurmadık” diyen Akgül, “Biz sonradan olma devlet değiliz. Biz Türk milletiyiz ve bizim tarihte en başından en sonuna kadar tarihte bir yerimiz var. Onun için de güçlü bir milletiz. Güçlü bir devletiz. Her ne kadar başka ülkelerde olduğu gibi muhalefetten destek alamasak ta, İnşallah Allah’ta onların akıllarını başına getirir. Şu yapmış oldukları ülke zararına işlerden onları alı koyar.  Bu gün yollara düşenler,  yanlarında Türkiye’nin manevi değerlerine tamamen karşı olan insanlarla beraber yürüyorlar. Yargı; ülkenin sırrını ifşa eden birini içeri atıyor, onun için yürüyorlar. PKK Bizim arka bahçemizdir diyen birini içeri atıyor, onun için yürüyorlar. Bu anlam verilemeycek bir iştir” dedi.  
 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 298 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 380 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 366590 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 3.80.177.176
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com