Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,3611 Satış : 5,3708 Alış : 4,7147 Satış : 4,7459 Alış : 3,1013 Satış : 3,1419
  SİYASET / Akpınar, “ilçe kongremize tüm halkımız davetlidir”
   
 
17.09.2017 tarihinde eklendi
1007 defa okundu
Akpınar, “ilçe kongremize tüm halkımız davetlidir”

                Ak Parti Çayıralan İlçe Başkanı Arif Akpınar, Ak Parti Çayıralan ilçe kongresinin 24 Eylül 2017 tarihinde Pazar günü saat 12:00’de Belediye Kültür Merkezi’nde gerçekleşeceğini söyleyerek tüm Çayıralan halkını kongreye davet etti.

                Yozgat genelinde yapılan temayül yoklamaları ardından 5 ilçede değişikliğe giden Ak Parti Çayıralan’da Akpınar ile devam kararı alarak tek adayla kongreye gidiyor.          

                “Gerçekleştirilecek olan 6. Olağan Kongre takvimi  başlamıştır” diyen Akpınar, “Muhtemelen  Şubat 2018 tarihinde il kongrelerinin sonuçlanması ile Büyük Kongreden önceki süreç tamamlanmış olacaktır.

Delege seçimleri partimizin ve toplumumuzun her kesimini kucaklayan adil bir anlayış ile Tüzüğümüzde ve Yönetmeliğimizde belirtilen kıstaslar ve ilkeler göz önüne alınarak gerçekleşmiştir” dedi.

                “Kurucu Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı seçilmesi ile birlikte Türkiye, bu yeni dönemde güçlü, demokratik, müreffeh ve saygın bir ülke olma hedefine daha büyük bir azimle yürüyecektir” diyen Akpınar açıklamasına şöyle devam etti:  “AK Parti, bu yeni aşamada milletin sesi olmaya devam edecektir. Daima milletimizin yanında olmaya, milletimizin dilini konuşmaya, onunla olan gönül bağını korumaya devam edecektir.  

                               AK Parti'nin önümüzdeki hedefi; başlayan 6. Olağan Kongre Sürecimizle birlikte 2019 seçimlerinden başarıyla çıkmak, milletimize söz verdiğimiz gibi 2023, 2053, 2071 Türkiye'sine istikrarla, huzurla, gelişmeyle ve selametle ulaşmaktır. Milletimizin bizden beklentisi budur. Bugüne kadar siyaseti güçlendiren ve itibar kazandıran partimiz Altıncı  Olağan Kongresinden elde  edeceği güç, birlik beraberlik anlayışı ve kongrelerden çıkaracağı enerji ile milli iradeyi hâkim kılmaya devam edecektir.         

Bizim Kongrelerimiz Türkiye'mizin büyük hedeflere ulaşmasının kaynağıdır.

Kongrelerimiz çözüm süreci irademizin kaynağıdır.

Kongrelerimiz tüm vesayet kalıntılarının, fetö terör örgütünün, paralel yapının, milletimize musallat olan tüm musibetlerin tasfiye edilmesinin kaynağıdır.

Kongrelerimiz yeni Türkiye yolunda atılacak adımların, gerçekleştirilecek mimarinin meşruiyet kaynağıdır.

Kongrelerimiz öncü Türkiye'nin, tam demokrasinin, yükselen ekonominin, eşit vatandaşlığın, millet-devlet muhabbetinin kaynağıdır.

Kongrelerimiz büyük medeniyetimizin tüm değerleriyle milletimizle buluşma ve geleceğe taşınma iradesinin kaynağıdır.

Kongrelerimiz millet egemenliğinin, millet iradesinin ve millet iktidarının kaynağıdır.

                6. Olağan Kongre çalışmalarımızın partimize ve milletimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz. 24 Eylül 2017 Pazar günü yapacağımız 6. Olağan Kongremize tüm halkımıza davet eder saygılarımı sunarım” dedi.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 300 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 380 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 366592 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 3.80.177.176
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com