Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,3429 Satış : 5,3526 Alış : 4,8698 Satış : 4,9021 Alış : 3,0963 Satış : 3,1368
  SİYASET / Akpınar güven tazeledi
   
 
24.09.2017 tarihinde eklendi
1161 defa okundu
Akpınar güven tazeledi

Ak Parti Çayıralan İlçe Başkanı Arif Akpınar, Seçime Katılan 300 Delegenin tamamının Oyunu Alarak Yeniden İlçe Başkanlığına Seçildi

                Ak Parti Çayıralan 6. Olağan Kongresi dün Çayıralan Belediye Kültür Merkezi’nde Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’ın da katılımı ile gerçekleşti.

                Kayıtlı 400 delegenin 300’ünün oy kullandığı kongrede İlçe Başkanı Arif Akpınar ve ekibi, güven tazeleyerek yeniden seçildi.

                24 Eylül 2017 Pazar günü saat 11:30’da Belediye Kültür Merkezi’nde yapılan 6. Olağan Genel Kurul’a Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Ak Parti İl Başkanı Celal Köse, İl Belediye Başkanı Kazım Arslan, Meclis Başkanı Halil Şahbaz, ilçe, Belde belediye başkanları, ilçe başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri, delegeler ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

                Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan kongered, Ak Parti İlçe Başkanı Arif Akpınar ve Çayıralan Belediye Başkanı Yasin Şahiner, Çayıralan’a yapılan yatırımlar hakkında bilgiler verdiler.  protokol konuşmalarında açıklamada bulunan Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, İsrail hariç bütün ülkelerin Kuzey Irak’ta gerçekleştirilecek referanduma karşı olduklarını ifade ederek, “Barzani ateşle oynuyor” dedi.

                "Bölgede yaşanan her türlü olumsuzluk Türkiye'yi etkiliyor" diyen Bakan Bozdağ, "Türkiye'nin gündemini yakından takip ediyoruz. Sadece kendi içimizde olanı değil dışımızda olan hadiseleri de Türkiye devleti ve hükümeti olarak çok yakından takip ediyoruz. Suriye'de, Irak'ta, İran'da ve komşu diğer ülkelerde yaşanan her tür olumsuzluk Türkiye'ye başka bir olumsuzluk olarak yansımaktadır. O nedenle biz Türkiye Cumhuriyeti olarak etrafımızda bulunan bütün ülkelerde huzurun, barışın, istikrarın ve güvenliğin egemen ve kalıcı olmasını arzu ediyoruz.

"Ateşle oynamayı bırakın"

Barzani ve yönetimine seslenerek henüz vaktin bitmediğini söyleyen Bozdağ, "Ateşle oynamayı bırakın. Bu referandum kararını iptal edin. Gayrimeşru yol ve yöntemlerle hiçbir hedefe, hiç kimse bu güne kadar ulaşamadı, ulaşmamıştır" dedi.

TÜRKİYE’NİN HER YERİNDE AK PARTİ VAR

                “Türkiye’nin dört bir yanında teşkilatıyla sadece Ak Parti var” diyen Bakan Bozdağ, “Türkiye’nin siyasal dağılmışlığı içerisinde, milletiyle kucaklaşmış, milletinin de kendisini kucakladığı tek parti Ak Parti’dir. Bakın diğer partilere, bir parti Türkiye’nin belirli bir bölgesinde var. Diğer parti başka bir bölgesinde. Ama Türkiye’nin hem köyünde, hem beldesinde, hem ilçesinde ve hem de tüm illerinde 1280 km²’sinin her bir metrekaresinde olan tek bir parti vardır. Oda Ak Partidir. Ak Parti’yi Türkiye’nin siyasi haritasından çektiğinizde, Türkiye’nin siyasal anlamda birbirinden kopuk, bölük pörçük bir yapıya bölündüğünü görürsünüz. Ak Parti bu anlamda siyasal birliğimizin çimentosudur. Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi görünen ve göründüğü gibi olan tek partiyiz. ” dedi.

                Protokol konuşmaları ardından yeni yönetimle hatıra resmi çektiren Bozdağ, Ak Parti’de daha önce görev yapmış, eski ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür belgesi verdi.

                Tek liste olarak gidilen seçimlerde toplam 400 delegenin 300’ü oy kullanırken, 300 oyun tamamını alan listeye göre yeni Ak Parti Çayıralan İlçe Teşkilatı şöyle;

 

1- Arif Akpınar Başkan

2- Zafer Köstek

3- Namık Pınarbaşı

4- Ebru Bekyürek

5- Vahdettin Altın

6- Oğuz Aykurt

7- Murat Kalkan

8- Şerife Çakır

9- Nami Bektaş

10- İsa Avcı

11- Talat Akpınar

12- Ali Karacabey

13- Songül Yücesoy

14- Mustafa Kalkan

15- Abdullah Şahingöz

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 347 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 431 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 379864 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 34.234.76.59
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com