Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,3429 Satış : 5,3526 Alış : 4,8698 Satış : 4,9021 Alış : 3,0963 Satış : 3,1368
  SİYASET / YENİ TÜRKİYE 'NİN MİMARI 14 OCAK TA YOZGAT'TA
   
 
07.01.2018 tarihinde eklendi
933 defa okundu
YENİ TÜRKİYE 'NİN MİMARI 14 OCAK TA YOZGAT'TA

       Ak Parti İlçe Başkanı Arif Akpınar,; “Ak Parti'de 14 Ocak'ta gerçekleştirilecek olan 6. Olağan kongre çalışmaları bütün hızıyla devam ediyor” dedi.

                        Akpınar gazetemize yapmış olduğu açıklamada; “Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan 'ın katılması planlanan Ak Parti İl Başkanlığı 6.olağan Kongresi için çalışmalar sürüyor” dedi.

            Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın  14 Ocak 'ta İl Kongresine katılacağını bildiren ilçe başkanı Arif Akpınar tüm halkımızı davet ettiğini belirtti. Akpınar; “Ben cumhurbaşkanımı görmek istiyorum”, “dinlemek istiyorum” diyen herkesi Yozgat'a götüreceklerini söyleyerek ilçe teşkilatı ile irtibata geçmelerini istedi.

            Ak Parti Çayıralan İlçe Başkanı Arif Akpınar; Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde ve Ak Parti iktidarı ile birlikte Yozgat'ın ve Çayıralan 'ın hak ettiği şekilde hizmetleri aldığını belirterek 2018 yılında da almaya devam edeceğini söyledi.

Akpınar  sözlerine şöyle devam etti ;

Ak Parti hükümetlerinin son 15 yılda çok büyük hizmetler, yatırımlar ve köklü reformlar gerçekleştirdiğini ifade etti. Hep beraber tüm halkımızla ve teşkilatlarımızla kenetlenerek bu kutlu yürüyüşe bıkmadan usanmadan ve yılmadan devam edeceğiz. Bu birlikteliğimizi ve tecrübemizi 2019 yılında yapacağımız seçimlerimize yansıtarak halkımıza ve Genel Başkanımıza layık olmaya çalışacağız.

            Ülkemiz her alanda Ak Parti ile büyüdü ekonomiden, sağlığa, eğitimden ulaşıma ve bir çok alanda köklü reformlar yaptık biz bunları yaparken birçok vesayet odaklarının da hedefi haline geldik.15 Temmuz hain darbe girişimi bunun en güzel örneğidir. Bizler demokratik olmayan şer odakları, terör örgütleri ile içte ve dışta  mücadele ederken diğer yandan da ülkemizi daha demokratik, güvenli, huzurlu müreffeh yaşanabilir bir hale getirmek için adımlar atıyoruz. Demokratikleşme alanında attığımız bu adımlar  ekonomiyi, dış politikayı, sosyal hayatı doğrudan etkileyerek ülkemizin büyümesine yardımcı olacaktır” dedi.

            “Biz Hakka hizmeti halka hizmet şuuruyla hareket eden bir partiyiz” diyen Akpınar;              Devlet insan için vardır, insana hizmet üretemeyen hiçbir oluşum ve devlet ayakta kalamaz. Kendi insanına halkına değer vermeyen, öteleyen, dışlayan, vatandaşlar arasında ayrım yapan, kendini halkına karşı koruma altına alan bir devlet hizmet üretemez, hakları güvence altına alamaz, ülkesini büyütemez. Son 15 yıl içerisinde devleti bu milletin hizmetkarı yaparak, devlet millet bütünleşmesini sağlayarak, güven sorununu ortadan kaldırarak milletimize haklı bir özgüven kazandırdık. Bunun sonucunda hep birlikte güvenli ve istikrarlı bir şekilde devletimizi büyüterek  hatrı sayılır söz sahibi ülkeler arasında yerimizi aldık. Bunda en büyük etken halkımızın devletine duyduğu güven ve Sayın Cumhurbaşkanımızın dik duruşu olmuştur” diyen Akpınar;

            Sayın Cumhurbaşkanımız'' sen dik dur, eğilme çünkü 14 Ocak'ta Çayıralan Halkı senin yanında olacaktır'' dedi.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 363 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 431 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 379880 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 34.234.76.59
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com