Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,3429 Satış : 5,3526 Alış : 4,8698 Satış : 4,9021 Alış : 3,0963 Satış : 3,1368
  SİYASET / “EY AMERİKA; ARTIK SANA DİZ ÇÖKECEK TÜRKİYE YOK”
   
 
07.01.2018 tarihinde eklendi
805 defa okundu
“EY AMERİKA; ARTIK SANA DİZ ÇÖKECEK TÜRKİYE YOK”

                Ak Parti Yozgat Milletvekili ve TESKOMB Genel Başkanı Abdulkadir Akgül, 2002 yılından bu yana Türkiye'nin gelişmeye devam ettiğini dile getirerek, “Amerika kendine göre bir düzen kurmuş, bir mahkeme icat ediliyor. FETÖ'cülerin ekmeğini yiyen, otellerinde yatan hakim aynı düzeni orada da kuruyor. Türkiye'yi orada da yargılamaya çalışıyor ama bilmedikleri bir şey var. Bu Türkiye eski Türkiye değil, Türkiye'ye ihtilallar sökmüyor, senin FETÖ'cülerin sökmüyor artık. Ey Amerika; artık sana diz çökecek bir Türkiye yok” dedi.

                Hafta sonu Memleketi Yozgat İli Çayıralan İlçesinde partisinin Kadın kolları 5. Olağan Genel Kuruluna katılan Ak Parti Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül Çayıralan Belediye Kültür Merkezi'nde partililerine hitap etti. “Ak Parti ülkenin kaderini değiştirdi” diyen Akgül; “40 seneye yakın ekonominin içinde olan bir kardeşiniz olarak son 15 yıl içerisinde Türkiye yüz yıllardır yapılamayan büyük atılımlar gerçekleştirdi” dedi.

                Ak Partinin başarısında hanımların öneminin büyük olduğunu söyleyen Akgül; “ Türkiye'de her şey millileşmeye başladı. Fabrikalarımızdan otomobillerimize kadar, tankımızdan silahlarımıza kadar her şey millileşmeye başladı. Tabi bunun bir bedeli olmalı. Bunun bedeli de dünya devletleri Türkiye'nin içine girmeye çalışıyorlar. Türkiye'nin ilerlemesinde gelişmesinde en çok rahatsız olan devletler, her biri aynı yönden Türkiye'ye vurmaya çalışıyorlar. Ama bunların karşısında eskiden olduğu gibi avuç üfleyen, boyun büken Türkiye yok. Dik duran, Türkiye'nin hakkını bir Türk gibi veren bir liderimiz var. Konuşturulan gazeteciye bile bir lider gibi cevap vermiştir. Misafir olduğu bir yerin Cumhurbaşkanına lafını ikilemeden, esirgemeden, çekinmeden gerekeni söylemiştir. Bizim buna ihtiyacımız vardı. Türk milletinin geçmiş tatiline bakarsanız, Türkiye'nin buna ihtiyacı var. 2002 yılından bugüne kadar görüyoruz. Bunun karşılığı olarak da gerek ekonomik gerek siyasi her türlü bedeli ödetmeye çalışıyorlar” dedi.

                Tel liste gidelen Çayıralan Ak Parti Kadın Kolları 5. Olağan Genel Kurulu'nda eski başkan Nevin Yiğit yeniden seçilerek güven tazeledi.

                

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 355 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 431 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 379872 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 34.234.76.59
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com