Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,3429 Satış : 5,3526 Alış : 4,8698 Satış : 4,9021 Alış : 3,0963 Satış : 3,1368
  SİYASET / Başer “AK Parti demek üretim demek yatırım demektir.”
   
 
22.04.2018 tarihinde eklendi
441 defa okundu
Başer “AK Parti demek üretim demek yatırım demektir.”

                AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, 16 yıllık AK Parti İktidarları döneminde Yozgat'ın ve Türkiye'nin devrim niteliği taşıyan yatırımlara kavuştuğunu belirterek, “AK Parti demek üretim demek yatırım demektir.”dedi.

                Yerköy'de partisince düzenlenen “ilçe Danışma Meclisi” toplantısına katılan Milletvekili Yusuf Başer, Toplantı öncesinde Yerköy'de esnaf ziyaretlerinde bulundu. Yerköy ziyaretinin ardından Yozgat'ta Kadın Kolları ve Gençlik Kolları İl Başkanlığının toplantısına katılan Başer, yoğun programına Bozok Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, esnaf ziyareti, Sorgun TSO Başkanlığı ve yine Sorgun'da TKDK hibe desteği ile kurulan Aker Mantar üretim tesisini ziyaret etti.

                Ziyaretler kapsamında değerlendirmelerde bulunan Milletvekili Yusuf Başer, her fırsatta Yozgat'ta ve vatandaşlarla bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

                Başer, “Ülkemizde yatırımların devam etmesi, istikrarın sürmesi için 2019 yılında yapılacak seçimler son derece büyük önem arz ediyor. Bu seçimle ülkemizin, Yozgat'ımızın, 81 Milyon insanımızın geleceği şekillenecek. Türkiye'miz, 2002-2018 yılları arasından elde ettiği kazanımlar, yatırımlarla dünya ülkelerinin dikkatini çekti. Özellikle ülkemizin gelişmesini hazmedemeyen dış güçler içerideki işbirlikçileri FETÖ başta olmak üzere PKK ve diğer örgütlerle birlikte harekete geçerek “biz bu Türkiye'nin önünü nasıl keseriz”diye darbe teşebbüsünde bulundu. Tabi asıl hedef burada Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dı. Erdoğan'sız bir Türkiye'nin gelişmesi ve kalkınmasının mümkün olmayacağını, bu sayede ülkemizde kaos ortamı yaratarak ülkemizi bölmek parçalamak hayalleri yine Sayın Cumhurbaşkanımızın öngörüsü ve dik duruşu ile bertaraf edilmiştir. İşte bu hainlerin böyle darbe girişimlerini akıllarından bile geçirmemeleri, yatırımların ve istikrarın devam etmesi için önümüzdeki yıl yapılacak seçimler bu yüzden önemlidir.”dedi.

YATIRIMLARIN TAMAMLANMASI İLE YOZGAT CAZİBE MERKEZİ HALİNE GELECEK

                Yozgat'ta devam eden projelerin tamamlanması ile Yozgat'ın cazibe merkezi haline geleceğini vurgulayan Milletvekili Başer, “İlimizde devam eden projelerin tamamlanması ile inanıyorum ki Yozgat'ımız göç veren değil göç alan bir şehir konumuna gelecektir. Hızlı tren ve Havaalanı projelerimizin tamamlanması yatırımcılara büyük avantaj sağlayacaktır. İkinci OSB'yi bu yüzden önemsiyoruz. Şehrimizin tarım ve hayvancılıkta gelişmesini sağlamak amacıyla kırsal'a yüzde 60-70 oranlarında hibe destekleri sağlandı. Sadece üretim açısından değil, bugün çiftçilerimiz yine hibe destekleri sayesinde modern tarım alet ve ekipmanlarla tarlalarının ekim ve biçimini yapmaktadırlar. Bu gelişmeler sadece tarımda değil, ekonomide sağlıkta kısaca her alanda yaşandı. Siyasi ve ekonomik istikrarın devamı için ülkemizin AK Parti'ye Sayın Cumhurbaşkanımıza ihtiyacı var. Bu yüzden ülkemiz için gecesini gündüzüne katan Sayın Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a bizlerde canla başla çalışarak destek olmalıyız.”ifadelerini kullandı.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 356 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 431 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 379873 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 34.234.76.59
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com