Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,3429 Satış : 5,3526 Alış : 4,8698 Satış : 4,9021 Alış : 3,0963 Satış : 3,1368
  SİYASET / Ak Parti Çayıralan İlçe Başkanı Arif Akpınar 24 Haziran Seçimlerine Hazır Olduklarını Belirtti
   
 
22.04.2018 tarihinde eklendi
631 defa okundu
Ak Parti Çayıralan İlçe Başkanı Arif Akpınar 24 Haziran Seçimlerine Hazır Olduklarını Belirtti

                MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin seçim açıklaması ve ardından Ak Parti Genel Başkanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılması ile ilgili erken seçim kararı ardından Ak Parti Çayıralan İlçe Başkanı Arif Akpınar “Biz Ak Parti Teşkilatı olarak seçimlere hazırız” dedi. “Biz her seçim döneminden sonra, bir sonraki seçime hazırlıklı oluruz” diyen Akpınar; “Tüm teşkilatlarımızla, Kadın kollarımız, gençlik kollarımız, Belediye Başkanlarımız, İl Genel ve Belediye Meclis üyelerimizle sanki yarın seçim olacakmış gibi birlik beraberlik içerisinde çalıştığımızdan dolayı  bizim için sorun yok” dedi.

                “Köy ve mahalle temsilcilerimizle bağlarımızı her zaman güçlü tuttuk” diyen Akpınar; “Her günümüz seçim heyecanıyla geçti. Yapmış olduğumuz hizmetlerle halkımızın gönlünde ve gözünde haklı bir yer edindik, alnımız ak başımız dik bir şekilde meydanlarda olacağız ''. dedi

"Türkiye'nin hızlı hareket edebilmesi için seçimler gerekliydi”

Akpınar açıklamasına şöyle devam etti: Erken seçimlerle ilgili olarak gazetemize açıklamada bulunan Ak Parti Çayıralan İlçe Başkanı Arif Akpınar; “Bilindiği gibi demokrasilerde seçimler; tazelenme, yenilenme, yeni projelerle  ve heyecanlarla geleceğin özlem ve hedeflerine ulaşmak için halkın karşısına çıkarak milli iradeyi tecelli etmek için bir araçtır. Vatandaşlar  hür iradesi ve tercihi ile güvendiği, inandığı siyasi partilere ve liderlerine takdir yada tenkit yetkisini bu yolla kullanır.

                Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli'nin aldığı karar neticesinde Türkiye yeni bir seçim sürecine 24 Haziran’da girecektir” dedi.

İstiklal ve istikbalimiz için seçimlere gidiliyor.

 Ülkemiz hem Afrin bölgesinde hem de  Suriye'de ve en önemlisi  dünyada beka savaşı vermektedir. Tüm bunlar yetmiyormuş gibi birde ekonomik anlamda ve gerekse siyasi alanda  mevcut hükümetin ve bilhassa “Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önünü kapatma” girişimleri devam etmektedir. Son zamanlarda pozitif büyüme rakamlarına rağmen doviz kurundaki yükselişin dış müdahale ile doğrudan ilgisi var. İhracat rakamları ve turizm rezervasyonlarındaki artışa ve istikrara  rağmen dövizin ve faiz oranlarının inatla yükselmeye devam etmesi ekonomi alanında Türkiye'nin köşeye sıkıştırılmak istendiğini çok net gösteriyor.

İki Lider bu kirli oyunları ve tuzakları çok iyi gördü. Yapılan refarandumla halkın karar verdiği başkanlık sistemine acilen geçilmesi gerekiyordu.

                Türkiye'nin bu dönemde daha hızlı hareket edebilmesi, ekonomik ve ticari olarak güçlenebilmesi, dünyada daha da sağlam zeminlerde oturabilmesi için böyle bir seçime gerek vardı. Bu seçimle Cumhur'un yeniden şahlanması, Türkiye’nin dünya devletleri arasında haklı yerini tekrar alması gerekiyordu. Önceden olduğu gibi Halkın  kendi geleceğini kendisinin  satın alması lazımdı. 24 Haziran’da Yüce Türk milleti sandık başına giderek büyük bir zafere imza atacaktır.

                Yeni Hükümet Sistemi; Türkiye’nin 2023 ve 2053, 2071 hedeflerine bir adım yaklaşmasını sağlayacaktır. Köklü reformların yapılmasına, devasa projelerin devam etmesine ve bitirilmesine, yeni hedeflerin ortaya konmasına onay verecektir.

                Emperyalist ve kapitalist güçlerin  Türkiye'yi köşeye sıkıştırma girişimlerini def etmek ve daha önceden belirlediğimiz Atatürk'ün gösterdiği muhasır medeniyetler seviyesine çıkmak için koymuş olduğumuz  hedefleri tutturmanın tek yolu güçlü bir yönetimden geçiyor. İşte bu yüzden 24 Haziran'da Türkiye'yi korumak, güçlendirmek ve büyütmek için sandık başına gidiyoruz.

Daha güçlü ve daha büyük bir Türkiye'yi tesis etmek için sandık başına gidiyoruz.

Yüzde 50 artı 1'i yakalayabilmiş, halkın yarısından fazlasının oyunu almaya mazhar olabilmiş bir lideri seçmek için sandık başına gidiyoruz.

                Kendimiz için, ailemiz,  ülkemiz ve geleceğimiz için sandık başına gidiyoruz.

                Ülkemizin sınırları ile  oynayıp kaderimizi değiştirmek isteyen batılı ülkelerin ve onların maşası olan  her türlü terör örgütlerinin  ülkemiz için kurdukları alçakça planları bertaraf etmek ve ülkemizin başı dik  ayakta kalmasını sağlamak için sandık başına gidiyoruz.

                Bu ülke yüzyıllardır bizim, bu topraklar tek bir insan kalana kadar bizim.

                Ne davamızdan vazgeçeriz nede ülkemizden.

                Şimdiden 24 Haziran'da yapacağımız Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimlerin ilçemiz, ilimiz ve ülkemiz için hayırlar getirmesini Cenabı Allah'tan dilerim. Yolumuz ve bahtımız, çıkmış olduğumuz bu kutlu davada açık olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun. Çayıralan olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanındayız.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 356 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 431 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 379873 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 34.234.76.59
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com