Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,6134 Satış : 5,6235 Alış : 4,9816 Satış : 5,0145 Alış : 3,2700 Satış : 3,3127
  SİYASET / 24 Haziran seçimlerinde Çayıralan’dan üç aday adayı
   
 
06.05.2018 tarihinde eklendi
773 defa okundu
24 Haziran seçimlerinde Çayıralan’dan üç aday adayı

            24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan 27. Dönem milletvekilliği ve Cumhurbaşkanı seçiminde Çayıralan nüfusuna kayıtlı Dr. Osman Coşkun ve İletişim Uzmanı Sigortacı Hakan Sel aday adayı oldu.

            Ak Partiden aday adayı olan ve 23. Dönem Ak Parti Yozgat Milletvekili olarak görev alan Dr. Osman Coşkun Ak Parti Yozgat Milletvekili aday adayı olarak başvurdu.

            Milletvekili olmadan önce akademisyen, öğretim görevlisi olarak görev yapan Dr. Osman Coşkun, 2007 yılı Genel Seçimlerde Yozgat’tan 5. Sıra adayı olarak gösterilmiş ve kazanarak 5 yıl parlementoda görev yapmıştı. Milletvekili görevi bittikten sonra partisi ve ilçe teşkilatları ile irtibatını hiç kesmeyen Dr. Osman Coşkun, 2011-2016 yılları arasında Yeni Çeltek Kömür ve Madencilik A.Ş.’de Genel Müdür olarak görev alarak zarar eden bir kurumdan kâr eden bir kuruluş haline getirdi. Dr. Osman Coşkun 2017 yılından bu yana Ak Parti AR-GE Başkan Yardımcısı olarak genel merkezde görev yapıyor.

            Diğer aday eski Çayıralan Belediye Başkanı Yusuf Coşan Ankara’dan milletvekili aday adayı oldu.

            İlçede 1 dönem bağımsız ve 1 dönem Ak Parti’den belediye başkanlığı yapan Yusuf Coşan, Ak Parti Ankara  Milletvekili Aday adayı oldu. 1999 ve 2004 yıllarında yapılan yerel seçimlerde başarılı olan ve iki dönem Çayıralan Belediye Başkanı olarak görev yapan Coşan 2009 seçimlerinde aday olmamış ve Ankara iline Diş Polikliniği açarak mesleğini icra etmeye devam ediyor.

            Diğer aday Hakan Sel ise MHP Yozgat Milletvekili aday adayı olarak başvurusunu genel merkezden yaptı. İletişim Uzmanı olan ve bir sigorta firmasında müdür yardımcısı olarak görev yapan Hakan Sel, başvuru esnasında MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli ile resim çektirmeyi de unutmadı.

            Gazetemiz olarak; ilçemizin bağrından çıkan 23. Dönem Milletvekilimiz Dr. Osman Coşkun’a, Çayıralan eski Belediye Başkanı Diş Hekimi Yusuf Coşan’a ve yine Çayıralan evladı MHP’den aday adayı olan Hakan Sel’e çıktıkları bu yolda başarılar dileriz.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 93 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 382 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 345089 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 54.166.130.157
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com