Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,7921 Satış : 5,8025 Alış : 5,1626 Satış : 5,1968 Alış : 3,3115 Satış : 3,3548
  SİYASET / MHP Yozgat Milletvekili Aday Adayı İbrahim Ethem Sedef Çayıralan’da Teşkilatını Ziyaret Etti
   
 
13.05.2018 tarihinde eklendi
1181 defa okundu
MHP Yozgat Milletvekili Aday Adayı İbrahim Ethem Sedef Çayıralan’da Teşkilatını Ziyaret Etti

            MHP Yozgat İl Başkanı iken görevinden istifa ederek MHP Yozgat Milletvekili Aday Adayı olan İbrahim Ethem Sedef Çayıralan’da parti teşkilat binasına gelerek partililerini ziyaret etti.

            Milliyetçi Hareket Partisi Yozgat il başkanı İbrahim Ethem Sedef mevcut yürüttüğü İl Başkanlığı görevinden istifa ederek Yozgat Milletvekili Aday adayı olarak beraberinde İl Genel Meclis Üyesi Ümit Şahbaz’la birlikte Çayıralan İlçe teşkilatını ziyaret ederek kendisine ve partisine  destek istedi.                  Yozgat'ta bulunan 14 İlçenin desteğini alarak yola çıktığını ifade eden Sedef'e Çayıralan Mhp ilçe teşkilatı da tam destek sözü verdi. Sedef’i parti binasında MHP Çayıralan İlçe Başkanı Bünyamin Uğurlu ve partililer karşıladı.

            İlçe binasında MHP  yöneticileri ve Çayıralan halkı ile bir araya gelen Sedef; “ içinizden çıkan, genç ve dinamik, hizmete hevesli bir kardeşiniz aday oldu” dedi.

            “Yozgata’a ve Yozgatlıya hizmet etmek arzusuyla hayırlı bir iş için yola çıktık” diyen İbrahim Ethem Sedef, “destek ve dualarınızı bizden eksik etmeyiniz. Partili partisiz herkesimden destek alarak  Mhp yi Yozgat ta yeniden ayağa kaldıracak genç ama uzun zamandır siyaset yapan bir isim olarak Sevdamız Yozgat’tır” dedi.

             Yozgat’ta doğduk Yozgat’ta büyüdük Yozgat’ta yaşıyoruz,  Yozgat’a hizmet edeceğiz” diyen Sedef; “Bu memleketin derdini bilen, insanını tanıyan beklentilerinden haberdar Yozgat'ın evladıyım. Destek ve dualarınızı bekliyorum. Bu kez de bu memleketin bir evladını Yozgat ve Halkını temsilen Meclise gönderin”  dedi.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 436 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 482 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 416195 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 3.95.23.35
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com