Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,3052 Satış : 5,3147 Alış : 4,7786 Satış : 4,8103 Alış : 3,0486 Satış : 3,0885
  SİYASET / MHP adaylarını açıkladı
   
 
20.05.2018 tarihinde eklendi
1021 defa okundu
MHP adaylarını açıkladı

Milliyetçi Hareket Partisi, 24 Haziran'da yapılacak olan 27. Dönem Milletvekili seçimlerinde yer alacak isimleri açıkladı. Parti Yozgat'ta, 13 aday adayı arasından belirlenen dört isim ile seçime girecek. Aday listesinde ilk sırada Ethem Sedef, ikinci sırada Yusuf Mertoğlu, üçüncü sırada Osman Gözan, dördüncü sırada Ahmet Özbek yer aldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinde olduğu gibi 24 Haziran seçimlerinde de farklı isimleri Yozgat'tan aday gösterdi.

9 İSİM LİSTEYE GİREMEDİ

MHP'den aday adaylığını açıklayan 9 isim ise listede kendine yer bulamadı. Partisinden aday adaylık müracaatı yapan Adnan Serbest, Babür Cevheroğlu, Hakan Sel, Hasan Hüseyin Arslan, Kürşat Bacanlı, Mehmet Ali Çakır, Nuri Tavşancıoğlu, Osman Okur ve Süleyman Yılmaz aday gösterilmeyen isimler arasında yer aldı.

ANKARA'DAN ADAY GÖSTERİLDİ

7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinden Yozgat'tan aday gösterilen MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, bu kez Ankara 2. Bölge 1. Sıradan aday gösterildi. Durmaz, 7 Haziran seçimlerinde Milletvekili seçilirken, 1 Kasım seçimlerinde Milletvekili seçilememişti.

İKİNCİ KEZ LİSTEDE YER ALDI

MHP Yozgat Milletvekili adayı Yusuf Mertoğlu ikinci kez liste de yer alan isim oldu. Mertoğlu daha önce 7 Haziran'da yapılan seçimlerde 4. sıradan aday gösterilmişti. 24 Haziran da yapılacak seçimlerde ikinci kez aday gösterilen Yusuf Mertoğlu, bu kez 2. sıradan kendisine yer buldu.

ÇAKIR LİSTEYE GİREMEDİ

7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinde aday gösterilen Mehmet Ali Çakır bu kez aday gösterilmedi. Çakır, hem 7 Haziran da hem de 1 Kasım seçimlerinde ikinci sıradan aday gösterilmişti.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 128 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 393 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 390781 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 18.212.222.217
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com