Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,6929 Satış : 5,7031 Alış : 5,2463 Satış : 5,2810 Alış : 3,2453 Satış : 3,2878
  SİYASET / Ak Parti Yozgat’ta adaylarını tanıttı
   
 
28.05.2018 tarihinde eklendi
1405 defa okundu
Ak Parti Yozgat’ta adaylarını tanıttı

                Ak Parti Yozgat’ta Milletvekili adaylarını tanıttı. Yimpaş Konferans Salonunda dün saat 14:00’de gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısında salon hınca hınç doldu.

                AK Parti Yozgat İl Teşkilatı Yimpaş Alışveriş ve Kültür Merkezi toplantı salonunda yapılan organizasyonla Yozgat milletvekili adaylarını tanıttı.

                AK Parti Yozgat İl Başkanı Celal Köse'nin açılış konuşmasını yaptığı tanıtım programında milletvekili adayları sırayla konuşma yaparak teşkilatlarından destek istediler.

ADAYLAR TEŞKİLATLARIN KARŞISINA ÇIKTI

24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili seçimleri için tüm partiler adaylarını belirlediler ve seçim çalışmalarına başladılar. Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan olan AK Parti, Yozgat Milletvekili adaylarının tanıtım programını yaptı. AK Parti milletvekili aday listesinin başında 26. dönem Yozgat milletvekili ve Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ yer aldı. İkinci sırada yine 26. Dönem AK Parti Milletvekili Yusuf Başer yer alırken, üçüncü sırada AK Parti'nin Yozgat'tan ilk kadın milletvekili adayı Sibel Yıldırım yer aldı. Dördüncü sırada ise İskender Minar'ın yer aldığı milletvekili adayları AK Parti teşkilatlarına tanıtıldı.

"VAKİT YOZGAT VAKTİ"

Yimpaş Alışveriş ve Kültür Merkezi toplantı salonunu dolduran AK Partililere ilk olarak İl Başkanı Celal Köse seslendi. Köse,"Biz teşkilat olarak kimsenin yanında olmadık. Herkese eşit mesafede olduk. Mensuplarımızda bu bilinçle davrandılar ve güzel bir temayül gerçekleştirdik. Aday adaylarımızda medeni bir şekilde, AK Partiye yakışır bir şekilde davrandılar. Yozgatlılar da AK Parti'ye desteklerini artırarak verdiler. Vakit Türkiye vakti,vakit Yozgat vakti, vakit Yozgat vakti diyerek herkese saygılarımı sunuyor. Teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı. Köse'nin açılış konuşmasından sonra sırasıyla milletvekili adayları İskender Minar,Sibel Yıldırım, Yusuf Başer ve Bekir Bozdağ birer konuşma yaptılar.

                Aday tanıtım toplantısında CHP’yi eleştiren Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'yi eleştirerek, "Yerli otomobili, Kanal İstanbul'u durduracağım' diyor. Çünkü bunların genetik kodlarında memlekete çivi çakmak diye bir şey yok." dedi.

                Bozdağ, AK Parti'nin 27. dönem milletvekili adaylarının tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, seçimlerin tamamında Yozgat'ın, "Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti" dediğini söyledi.

                Yozgat'ın, Erdoğan'ın ve AK Parti'nin yıkılmaz kalesi olduğunu belirten Bozdağ, 24 Haziran'da Washington'dan Berlin'e, dünyanın dört bir köşesine, "Türkiye'de Erdoğan yıkılmaz" mesajının verileceğine işaret etti.

                Yozgat'ın 4 milletvekili bulunduğunu hatırlatan Bozdağ, "Yozgat'ı yeniden 4-0 yapacağız." diyerek partililerin daha çok çalışmaları, daha önce AK Parti'ye oy vermeyenlerin de oylarının talep edilmesi gerektiğini söyledi.

                Yozgat'ın 2019'un ikinci döneminde hızlı trene kavuşacağını bildiren Bozdağ, "Önümüzdeki hafta pazar günü saat 14.00'te Ulaştırma Bakanımız Sayın Ahmet Arslan'ın da katılımıyla Yozgat Havaalanı'nın temelini beraber atacağız." ifadesini kullandı.

Bozdağ, Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Temel Karamollaoğlu'nun, "Sivas'a, Yozgat'a hızlı trene ne gerek var" şeklinde açıklamalar yaptığını söyledi.

- "Dedikodu uyduruyorlar"

Türkiye'nin bitmez hazinesinin siyasi istikrar, güçlü iktidar, etkin ve iyi yönetim ile güven ortamı olduğunu bildiren Bozdağ, cumhurbaşkanlığı hükümet sistemiyle kurulan güvenin siyasi istikrarı, güçlü iktidarı kalıcı kılacağını vurguladı.

Birilerinin sistemin özünün dışına çıkarak, güçlü Meclis ve güçlü hükümet anlayışını bozmak için birtakım dedikodular uydurduğunu aktaran Bozdağ, "Cumhurbaşkanlığında Recep Tayyip Erdoğan'a verin ama Meclis'e gelince başka yere verin' şeklinde propaganda yapanlar var. Sakın bunların bizden olduğunu zannetmeyin. Bizden olan kendi liderine ve onun partisine kem gözle bakmaz. Liderinin elini, ayağını, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bağlamak isteyenlerin borazanlığını yapmaz." diye konuştu.

Söz konusu söylemlere itibar edilmemesini isteyen Bozdağ, cumhurbaşkanlığında Erdoğan'a, milletvekili seçimlerinde de AK Parti'ye oy verileceğini belirtti.

- "Yozgat Havaalanı'nın temelini atacağız"

AK Parti'nin Yozgat'a yaptığı yatırımları anlatan Bozdağ, seçimlerin ardından da yeni hizmetlerin hayata geçirileceğini dile getirdi.
 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 193 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 399 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 453458 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 54.211.135.32
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com