Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 6,0425 Satış : 6,0534 Alış : 5,4688 Satış : 5,5051 Alış : 3,4251 Satış : 3,4699
  SİYASET / AK PARTİ YOZGAT MİLLETVEKİLİ ADAYI SİBEL YILDIRIM ÇAYIRALAN VE ÇANDIR'DA HALKLA BULUŞTU
   
 
03.06.2018 tarihinde eklendi
1313 defa okundu
AK PARTİ YOZGAT MİLLETVEKİLİ ADAYI SİBEL YILDIRIM ÇAYIRALAN VE ÇANDIR'DA HALKLA BULUŞTU

            AK Parti'nin Yozgat'ta ilk kadın adayı olan Sibel Yıldırım, Çayıralan ve Çandır ilçe ziyaretlerinde halkın teveccühü ile karşılandı. Çayıralan'da yaşlı bir teyzenin; “Biz kadın milletvekilimizi bekliyorduk, ne iyi ettin de geldin, aslanım Sibel” şeklindeki yorumu renkli anların yaşanmasına sebep oldu.

            AK Parti Yozgat milletvekili adayı Sibel Yıldırım, dün Çayıralan ve Çandır ilçelerinde halkla buluştu, çeşitli ziyaretler geçekleştirdi. Yıldırım, akşam iftarını belediyenin halk sofrasında yaparken esnaf ve cami cemaatine yönelik etkinlikleri renkli görüntülere vesile oldu.

YILDIRIM ETKİSİ…

Beraberinde Yozgat Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Akgün ve parti yönetim kurulu üyeleri ile birlikte sabah erken saatlerde Çayıralan'a giden Yıldırım, burada belediye başkanı Yasin Şahiner, ilçe başkanı Arif Akpınar, Kadın Kolları Başkanı Nevin Efe Yiğit, İl Genel Meclis Üyeleri ve vatandaşlar tarafından karşılandı.

ASLANIM SİBEL…

Renkli olduğu kadar samimi diyalogların yaşandığı halk buluşmalarında Yıldırım'la yaşlı bir teyze arasında gerçekleşen sohbet gülüşmelere neden oldu.

Ayaküstü gerçekleşen sohbette yaşlı teyze; “Kızım biz kadın milletvekilimizi bekliyorduk, ne iyi ettin de aday oldun ne iyi ettin de geldin aslanım benim” şeklindeki konuşmaları ile tebessüm ettirdi.

PAZARCI KADINLARLA SOHBET ETTİ

İlçede halk pazarını da gezen Yıldırım, pazarcı esnafına hayırlı işler diledi. Pazarcı kadınlar Yıldırım'a yakın ilgi gösterdi.

ÇANDIR'I KARIŞ KARIŞ GEZİ

Yıldırım, Çayıralan'da kadın teşkilatı ile geçekleştirdiği değerlendirme toplantısının ardından Çandır İlçesine geçti.

            Burada ilk olarak Çandır Kadın Kolları Başkanı Mevlaniye Kadıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile toplantı gerçekleştiren Sibel Yıldırım daha sonra Çandır ilçe başkanı Mustafa Nehoş, belediye başkanı Mustafa Ertan Örgun, Kadın Kolları Başkanı Mevlaniye Kadıoğlu, Gençlik Kolları başkanımı İsmail Korkmaz ve il genel meclisi üyeleri ile birlikte halk ziyaretinde bulundu.

Yoğun ilçe programının ardından Yıldırım, iftarını Yozgat'ta belediyenin iftar sofrasında halkla birlikte açtı. Daha sonra lise caddesi esnafını ve vatandaşları ziyaret eden Yıldırım, Abdulhamid Han Camii'nin manevi huzurunda hanımlarla hediyeleşmenin, ikram edebilmenin mutluluğunu yaşadı.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 176 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 381 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 428148 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 54.157.61.68
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com