Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,6929 Satış : 5,7031 Alış : 5,2463 Satış : 5,2810 Alış : 3,2453 Satış : 3,2878
  SİYASET / İskender Minar Gençlerle Buluştu
   
 
09.06.2018 tarihinde eklendi
1217 defa okundu
İskender Minar Gençlerle Buluştu

            Yozgat 4. Sıra Milletvekili Adayı İskender Minar Çayıralan’da gençlerle buluştu. 7 Haziran Perşembe günü yapılan toplantıya Belediye Başkanı Yasin Şahiner, İlçe Başkanı Arif Akpınar, Çandır Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Nehoş, Yozgat İl Gençlik Kolları Başkanı Kazım Emiroğlu Şimşek, Parti yönetimi ve çok sayıda genç katıldı. Katılımın yüksek olduğu buluşma da Minar; “ Katıldığım en kalabalık gençlik kolları toplantısı bu olmuştur. Ramazan günü ve mesai saatleri içerisinde olmamıza rağmen katılımınız gerçekten çok yüksek. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

            Yaklaşan 24 Haziran seçimi hakkında konuşan Minar; “Önümüzdeki seçimler Türkiye'mize hayırlı olsun. Artık yeni bir sisteme geçtik. Önceki seçimlerle tamamen farklı bir seçim olacak. İttifaklarla seçime gidiyoruz. Bir ideal olarak hepimiz Türkiye'nin 30-40 senede çok iyi ve dünyada bir numara olmasını isteriz. Bu isteklerimiz hep geçmiş dönüm siyasi anlayışı ve Türkiye'deki yerleştirilen ve çok da bize ait olmayan parçalı demokrasi parçalı parlamenter sistemi nedeniyle heba oldu gitti. Yeni sistem o yüzden çok önemli. Çünkü millet hayatında da zaman çok kıymetli. Vekil olursak 5 yılın büyük bir anlamı var. Sözlerimizi taahhütlerimizi tamamlamalıyız ki sizlerin ömründen 5 yıl çalmayalım. Bu sistemin birinci önemi zaman boşa geçmeyecek ve verimli olacak. İkinci önemi ise yaşadığımız dönem çok kritik bir dönem. 100 yıl önce dünyada bir düzen kurulmuş haritalar çizilmiş. Şuan yeniden tasarımın yapıldığı bir zaman dilimindeyiz. Küresel güçler bölgemizde işgal hazırlıkları yapıyor. Bunlar açık ve net şekilde gözüküyor. Türkiye üzerinde de hesaplar dönüyor. Bunu 15 Temmuz’da da gördük. Tüm terör örgütlerinin saldırdığı tek ülkeyiz. Hepsi bize saldırıyor. Bu kadar kritik bir zaman diliminde güçlü bir devlet yapısı olmazsa ayakta kalamayız. Bizim 16 yıldır bu kadar saldırıya direnebilmemiz ve icraat alanında da başarmamız büyük bir olay. Bu millet her zaman bu kadar güçlü bir lideri bulamaz. Sistem artık değişti. Bunu muhalefet kabul etmiyor ama artık sistem değişti. Bunu milletimiz tasdik etti. Ak parti olarak geleceğe yönelik seçim beyannamemizi açıkladık yapacaklarımızı sıraladık. Onlarda tek bir şey diyorlar, eskiye dönmeyi düşünüyorlar. Eski de ne vardı, kriz vardı, heba olan hayatlar vardı, soyulan hazine vardı. Kendi hayatımızdan çalınmaması için yolumuzdan dönmeyeceğiz. Ben hepinize teşekkür eder, şimdiden seçimlerin ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

            Toplantının ardından esnaflarla buluşan İskender Minar, esnafların ilgisi ile karşılandı. Akşam iftarı Belediye Kültür Merkezi’nde  vatandaşlarla birlikte açan  İskender Minar belediye çay bahçesine geçerek burada vatandaşlarla bir süre sohbet etti.  

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 201 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 399 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 453466 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 54.211.135.32
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com