Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,8826 Satış : 5,8932 Alış : 5,4229 Satış : 5,4589 Alış : 3,3717 Satış : 3,4158
  SİYASET / Yusuf Başer, “Benim Yeniden Milletvekili Olmak Gibi Bir Derdim Yok”
   
 
09.06.2018 tarihinde eklendi
1461 defa okundu
Yusuf Başer, “Benim Yeniden Milletvekili Olmak Gibi Bir Derdim Yok”

            Seçim çalışmaları kapsamında Çayıralan ilçesine gelen Ak Parti Yozgat Milletvekili ve adayı Yusuf Başer; “Benim yeniden milletvekili seçilmek gibi bir derdim yok ama benim şu derdim var. Benim Curali derdim var, benim Çayıralan derdim var, benim Yozgat derdim var, benim Türkiye derdim var. Bende gönül coğrafyamdaki insanların derdi var. Bayrak sevdam var. Ezan sevdam var. Ülke sevdam var. Dolayısıyla bizim derdimiz bu” dedi.

            Seçim çalışmaları kapsamında Çayıralan’a gelen Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Aşağı Merkez Camiinde Cuma namazını kılarak cami çıkışı vatandaşlar bir süre sohbet etti. Çayıralan’da kurum ziyaretlerinde de bulunan Başer, merkez esnaflarını ve sanayi esnaflarını ziyaret etti.                     Curali Köyü’ne de bir ziyaret gerçekleştiren Başer; “Birileri eski sistemi getirmeye çalışıyor” diyerek konuşmasına  şöyle devam etti.

- Geçmişte birbirlerinin izine kurşun sıkmış insanlar şimdi hepsi bir tarafa toplanmış, dertleri Cumhur İttifakının karşısında olmak ve Recep Tayyip Erdoğan'ı ilk turda Cumhurbaşkanı seçtirmemek. Seçtirmeyelim ki Türkiye eski Türkiye günlerine dönsün istiyorlar. Biz yol yaptık yola karşılar, hastane yaptık ona karşılar, havaalanı temelini attık ona karşılar, hızlı treni getiriyoruz ona karşılar, üniversiteyi getirdik ona karşılar. Bunlar bu yaptıklarımızın hepsini yıkacakmış.

            Tayyip Erdoğan'ın derdi. Hiç kimsenin ötekileştirilmediği bir Türkiye'yi gelecek kuşaklara bırakmak.                 

            Eskiden bir müftüyü atamak için bile 3'lü kararname gerekiyordu. Cumhurbaşkanının imzası olmadan atanmıyordu. Bildiğiniz gibi bazı güçler Cumhurbaşkanı kriziyle ülkeyi zora sokmaya çalışınca   Cumhurbaşkanımız söz de karar da milletindir dedi. Artık Cumhurun başını sizler seçeceksiniz.

- Amerika ve yandaşları özellikle masum ve mazlum Müslüman ülkeler üzerinde oyun oynuyorlar ve Müslümanların ölmesine göz yumuyorlar. Eğer Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak güçlü olursak sadece bölgemizde değil, dünyada söz sahibi olmaya gönül coğrafyamız için, kültür coğrafyamız için, insanlık için mecburuz.

            Curali Köyümüzde olmak üzere her köyümüzde eserlerimiz var. Suyu olmayan, kanalizasyonu olmayan, kilit parkesi olmayan köyümüz yok. Amacımız eksiklikleri tamamlamak ama bizden önceki hükümetler ve belediyeler bir şey yapmamış. Yıllarca köylülerimiz mağdur edilmiş, biz Curali’de 4 yıl içinde 11 Bin m² kilit taş yaptık. İlave kanalizasyon hattını ve foseptik çukurunu yaptık, çocuk oyun grubunu yaptık, 2016 yılında köyün giriş asfaltını yaptık. Tüm köylerimizde çöpleri topluyoruz” dedi.   

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 8 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 428 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 438739 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 54.226.102.115
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com