Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
           
  SİYASET / Başer; “Doğmamış Torunlarımın Geleceği İçin Erdoğan’ın Yeniden Seçilmesi Lazım”
   
 
17.06.2018 tarihinde eklendi
1747 defa okundu
Başer; “Doğmamış Torunlarımın Geleceği İçin Erdoğan’ın Yeniden Seçilmesi Lazım”

            Bayramlaşma için Çayıralan’a gelen Yozgat Ak Parti Yozgat Milletvekili Av. Yusuf Başer; “Henüz torunum olmadı ancak doğmamış torunlarımız için, çocuklarımız ve geleceğimiz için Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden seçilmesi lazım dedi.

              Bayramlaşma programları kapsamında Yozgat’ı karış karış gezen Ak Parti Milletvekili adayları vatandaşların bayramını kutladı.

            Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ; Akdağmadeni, Saraykent ve Sorgun ilçelerinde vatandaşlarla bayramlaşırken, Küçük Eyneli şenliklerine de katıldı.

            Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer ise Çayıralan, Sarıkaya, Çandır ve Boğazlıyan ilçelerinde vatandaşlarla bayramlaşırken, Milletvekili Adayı Sibel Yıldırım ise Aydıncık, Çekerek ve Kadışehri ilçelerinde vatandaşlarla buluşup bayramlaştı. 4. Sıra adayı Av. İskender Minar ise bayramlaşma programlarını Yerköy, Şefaatli ve Yenifakılı ilçelerinde gerçekleştirdiler.

            Bayramın ikinci günü Ak Parti Çayıralan seçim irtibat bürosuna gelen ve burada vatandaşlarla bayramlaştıktan sonra bir açıklama yapan milletvekili Av. Yusuf Başer; “Recep Tayyip Erdoğan'ı millet düşmanlarına, devlet düşmanlarına, Ak Parti düşmanlarına rağmen 24 Haziran'da başkan yapacağız” dedi.

            “Tayyip Erdoğan'ın kaderi eşittir Ak Partinin kaderi oda eşittir Türkiye'nin kaderidir” diyen Başer; “Tayyip Erdoğan'ı 12 seçimde yenemeyen CHP’si, ipsizi sapsızı, PKK'sı, HDP'si, FÖTÖ'sü ve Türkiye düşmanları olan partiler bir araya gelerek ittifak kurdular. Biz şimdi Pkk'nın desteklediği Millet İttifakına mı vereceğiz ? Yoksa milli ve yerli olan Cumhur İttifakına mı vereceğiz. Onlara ders vermenin vakti. Madem onlar Tayyip Erdoğan gitsin de Türkiye batıyorsa batsın diyorlar bizim yapmamız gereken şey Tayyip Erdoğan'ı onlara yedirmemek. Çayıralan onlara Tayyip Erdoğan'ı yedirmez. Sandıklarımıza sahip çıkacağız. Bir aydır çalışıyoruz. Ondan öncede İl Genel Meclis üyelerimiz, İlçe Başkanlarımız, Belediye Başkanlarımız köy köy mahalle mahalle dolaştılar.. Seçim sandık da kazanılır, sandık da kaybedilir. Bunu en iyi yaşayan Tayyip Erdoğan'dır” dedi. 7

            “Bizim önümüzde 2 tane önemli günümüz var” diyen Başer; “Bir Salı günü mitingimizin kalabalık bir şekilde olması, İkincisi ise 24 Haziran sabahı sabah saat 7'den itibaren sandıkta görevli olan görevlilerimiz ve Ak Parti teşkilatlarımızla beraber o gün gözlerimizi 4 değil, 14 açacağız ve bir oyu bile israf ettirmeyeceğiz. Bir oy dahi çok önemli. Yüzde 50 artı sıfır sıfır biri almadığımız takdirde başkan olamıyoruz. Bu zamana kadar olan seçimlerin hasat günü 24 Haziran seçimleridir.  Oylarımızı sabah erkenden kullanıp görevlerimize dağılacağız” dedi.

            “Her yerde dediğim gibi benim yeniden Milletvekili olmak gibi bir amacım yok. Benim Çayıralan sevdam var, benim Yozgat sevdam var, vatan sevdam var, bayrak sevdam var, millet sevdam var. Ben bu Parti'ye ibadet aşkı için geldim” diyen Başer; “İl Başkanı olduğum zamandan itibaren aynı aşkla yoluma devam ediyorum. Doğmamış olan torunlarımın geleceği için Tayyip Erdoğan'ın yeniden başkan olması lazım. Ak Parti'nin Mecliste tek başına yüzde 50 milletvekiliyle temsil edilmesi lazım. Tayyip Erdoğan olduğu için Türkiye bölünmedi. Türkiye işgal edilmedi. 15 Temmuz darbe girişiminde Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan değil de aday olarak meydana çıkanlar olmuş olsaydı, onlar korkularından bu ülkeyi FETÖ alçağına teslim ederlerdi. 24 Haziran seçimlerinde şehitlerimizin emanetine sahip çıkalım. Bunun yolu da Recep Tayyip Erdoğan'ın isminin altına mühürü basmaktır. Ak Parti’nin altına mühürü basmaktır.  24 Haziran'da düşmanlar kaçacak delik arayacak. Nereye giderlerse gitsinler terörün kökünü kazıyacağız. Bu duygu ve düşüncelerle hepinize teşekkür ediyorum.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 78 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 185 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 603079 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 3.231.226.13
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com