Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,4700 Satış : 5,4799 Alış : 4,8918 Satış : 4,9242 Alış : 3,1560 Satış : 3,1973
  SAĞLIK / Yozgat İlçe Devlet Hastanelerinde Ankara'dan Gelen Ekip Kalite- Verimlilik Değerlendirmesi Yaptı
   
 
13.08.2017 tarihinde eklendi
1207 defa okundu
Yozgat İlçe Devlet Hastanelerinde Ankara'dan Gelen Ekip Kalite- Verimlilik Değerlendirmesi Yaptı
Yozgat Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı ilçe devlet hastanelerinde, Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu tarafından görevlendirilen Verimlilik ve Kalite Yönetim Daire Başkanlığınca gelen ekip tarafından kalite-verimlilik ve gözlem değerlendirmesi yapıldı.
Değerlendirmede poliklinikler, yataklı servisler, ameliyathane, yoğun bakım, eczane, depolar, görüntüleme hizmetleri gibi tüm hizmet alanlarında kalite standartları açısından değerlendirilip, personellerin öneri ve görüşleri alındı.
Yozgat Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. İsmail Kurca, yaptığı açıklamada “Ankara'dan kurumuzun verimlilik ve kalite değerlendirme ekibi, birliğimize bağlı tüm hastaneleri değerlendirdiler. Bu değerlendirme sonrası, hastanelerimizin aldığı puanlar doğrultusunda, karne çıkaracak bize rapor şeklinde göndereceklerdir. Başka illerden gelen değerlendiricilerin değerlendirme süreci, önerileri bir dış göz olarak çok önemli. 
Hastanelerimizde kendi bünyemizde de düzenli olarak verimlilik ve kalite değerlendirme gözlemlerimiz devam ediyor. Sağlık alanında da 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz. İnsan sağlığı ihmale gelmez. Bu bakımdan iyileştirme ve daha iyi hizmet kalitesi için hastanelerimizde gözlem ve değerlendirmeleri düzenli olarak yapmak zorundayız. "Birlikte Sağlıklı Yarınlar" ilkemizle yola çıktık. Bundan sonra da çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek” dedi.
 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 160 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 457 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 403467 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 54.243.17.113
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com