Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
           
  SAĞLIK / İLÇE DEVLET HASTANESİNE YENİ ATAMALAR YAPILDI
   
 
02.09.2019 tarihinde eklendi
1173 defa okundu
İLÇE DEVLET HASTANESİNE YENİ ATAMALAR YAPILDI

                Sağlık Bakanlığının yaptığı son atamayla birlikte İlçemize 8 Doktor, 3 Ebe, 5 Hemşire ve 1 ATT İlçe Devlet Hastanemize atandı. Sağlık Bakanlığının yaptığı son atamayla birlikte İlçemize ilk defa tek seferde 8 Doktor atanmış oldu. Bu yapılan atamayla birlikte Devlet Hastanemiz personel eksikliği olmadan  rahat bir şekilde vatandaşlara 7/24  hizmet verebilecek.

                Ak Parti İlçe Başkanı Şahin Şahiner İlçemize yapılan atamalarla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Ak Parti İlçe Başkanı Şahin Şahiner yaptığı açıklamada  “İlçemiz Devlet hastanesinde görev yapan 5 Acil Doktoru, 1 Dahiliye Uzman'ı, 2 Aile Hekimi, 18 Hemşire  Sağlık personeli olarak hizmet vermekteydi.                           

                Girişimlerimiz sonucunda atamaları yapılan 8 Doktor, 3 Ebe, 5 Hemşire, 1 ATT olmak üzere mevcut personel sayımızı 2 katına çıkararak ilçemiz halkının en iyi hizmeti alması açısından gerekli girişimleri her zaman ve daima sürdürmeye devam edeceğiz. Önümüzdeki ay yeni görev yerine atamaları tamamlanacak olan doktor ve sağlık personellerimize çalışmalarında başarılar diliyorum.

                 İlçemiz, 17 yıllık iktidarımızda en iyi hizmetleri Ak Parti sayesinde almıştır. İlçemizin bizden beklentisini her zaman olduğu gibi Ak Parti olarak en iyi şekilde yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. .  

                 İlçemize atama yapılırken isteklerimizi geri çevirmeyen Anayasa Komisyon Başkanımız Bekir Bozdağ beye, Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer beye, İl Sağlık Müdürümüz Fatih Şahin beye teşekkürleri borç biliyoruz” dedi.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 333 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 437 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 560655 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 34.204.191.0
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com