Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,3429 Satış : 5,3526 Alış : 4,8698 Satış : 4,9021 Alış : 3,0963 Satış : 3,1368
  EĞİTİM / Dolu Dolu Bir Öğretmenler Günü
   
 
26.11.2017 tarihinde eklendi
1176 defa okundu
Dolu Dolu Bir Öğretmenler Günü

                24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle ilçemizde çeşitli etkinlikler düzenlendi.

                24 Kasım Cuma günü sabah saat 10:00’da İlçe Milli Eğitim Müdürü Satılmış Batur tarafından Hükümet Konağı önündeki Atatürk  Büstüne  Çelenk sunulmasıyla başlayan program gün boyunca devam etti.

                Çayıralan Belediye Başkanı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Salıtmış Batur tarafından tüm okullar tek tek ziyaret edilerek öğretmenlerin öğretmenler günü kutlanırken, öğretmenler için akşam tertiplenen yemekte başkan Şahiner tüm öğretmenlere karanfil hediye etti.

                Gün içerisinde okullarımızda da çeşitli etkinliklerle kutlanan Öğretmenler Günü münasebetiyle ilçemiz Şehit Yarbay Yusuf Turgut Ortaokulu’nda sinevizyon gösterisi, koro şarkılar ve müzik öğretmeni Ertem Erdoğdu yönetiminde solo şarkılar söylenerek öğretmenler günü kutlanırken, Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu 2 inci sınıf öğrencileri ise İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek Satılmış Batur’un ve tüm öğretmenlerin günü kutladılar.

                İlçemiz nüfusuna kayıtlı olup, görev yapmış ve ebediyete irtihal eden  öğretmenler kabri başında dualarla anıldı.

                İlçemiz Şehit Ali Mehmet Vurel İmam Hatip Lisesi Konferans Salonun’nda saat 17:00’de düzenlenen Öğretmenler Günü Anma Programında ise öğrenciler tarafından koro türküler, şiir ve yarışma programları düzenlenirken, şehit öğretmenlere yönelik olarak videolu sunum yapıldı. Programda günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Satılmış Batur yaptı.

                Saygı duruşu ve        İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan programda, mesleğe yeni başlayan öğretmenler adına konuşmayı örğetmen Özge Macit yaparken, Meslekte en kıdemli öğretmenler adına konuşmayı ise Zekeriya Han yaptı.

                Programda eğitime yaptığı katkılarından dolayı ilçemiz esnaflarından Ali Kurt’a İlçe Milli Eğitim Müdürü Batur tarafından plaket verildi.

                Programın son bölümünde mesleğine yeni başlayan öğretmen Erdi Özgül, öğretmen Selma Çağlak, öğretmen Erdem Erdoğdu, öğretmen Abdullah Koçer ve öğretmen Mehmet Anıl Yener, Şht.Yrb.Y.Turgut Ortaokulu Müdürü Ömer Eker yönetiminde Türk Bayrağına ellerini koyarak yeminlerini ettiler.

                Yemin töreni ardından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından tüm protokol ve öğretmenlere yönelik olarak yemek ikramı yapıldı.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 369 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 431 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 379886 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 34.234.76.59
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com