Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,3611 Satış : 5,3708 Alış : 4,7147 Satış : 4,7459 Alış : 3,1013 Satış : 3,1419
  EĞİTİM / İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ
   
 
06.02.2018 tarihinde eklendi
854 defa okundu
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

Eski Milli Eğitim Müdürü Satılmış Batur için Veda Yemeği Verildi

                2016 Ağustos ayında İlçemizde Milli Eğitim Müdürü olarak vekaleten göreve başlayan Satılmış Batur; Bakanlar kurulu kararnamesi ile  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne yeni  atanan Mehmet Bozdağ'ın göreve başlaması ile İlçe milli Eğitim Müdürlüğü görevinden ayrıldı.

                Görevden ayrılan eski Milli Eğitim Müdürü Satılmış Batur için Çayıralan İlçe milli Eğitim Müdürlüğü idareci ve personelleri tarafından veda yemeği düzenlendi. Düzenlenen Bu yemeğe ilçe Milli Eğitim Müdürülğü personeli , idareciler ve İlçemize yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ  katıldı. Yemekten sonra bir veda konuşması  yapan  İlçe Eski Milli Eğitim Müdürü Satılmış Batur Şunları söyledi; “Değerli Arkadaşlar Yaklaşık olarak 1,5 yıllık müdürlüğüm döneminde  Çayıralan’da İdarecilerden, öğretmenlerden personellerden ve Çayıralan halkından hiçbir kimseden iğnenin ucu kadar bir kötülük görmedim” dedi. “Yaptığım çalışmalarda bana yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim” diyen Batur; “Ben hakkımı sizlere helal ediyorum. Sizlerde haklarınız helal ediniz” diyerek Çayıralan’dan çok iyi duygularla ayrıldığını söyledi. Konuşma anında duygu dolu anlar yaşanırken, Milli EğitimPersonelleri ve öğretmenler ile  tek tek vedalaştı.           

                İlçemize yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet BOZDAĞ 'da kısa bir konuşma yaptı .Özetle ;Yaptığı çalışmalardan dolayı Satılmış Batur’a teşekkür etti ve yeni görevinde başarılar diledi. Yemeğe  katılan personellerle tanışan Mehmet Bozdağ'a tüm arkadaşlar “Hoşgeldiniz” diyerek başarı dileklerini ilettiler. konuşmaların ardından, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Personelleri adına ilçemiz Şehit İsmail Genç Anadolu Lisesi Müdürü Zekariya Han  tarafından hediye takdimi yapıldı. Ayrıca İlçe Halk Eğitimi Müdürü Veyis Altuntaş 'da kendi adına Satılmış Batur’a hediye takdim etti.

 

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 298 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 380 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 366590 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 3.80.177.176
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com