Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,3052 Satış : 5,3147 Alış : 4,7786 Satış : 4,8103 Alış : 3,0486 Satış : 3,0885
  EĞİTİM / Birinci Sınıflar İçin Okuma Şenliği Düzenlendi
   
 
06.05.2018 tarihinde eklendi
773 defa okundu
Birinci Sınıflar İçin Okuma Şenliği Düzenlendi

Çayıralan Mehmet Akif Ersoy İlkokulu okuma şenliği düzenledi.

Okul bahçesinde düzenlenen okuma şenliği ardından kurulan portatif oyun parkıyla çocuklar doyasıya eğlendiler.

Mehmet Akif Ersoy İlkokulu 1. Sınıf öğrencileri okuma yazma şenliklerini kutladılar. 4 Mayıs Cuma günü kutlanan Okuma ve Çocuk Şenliğine İlçe Belediye Başkanı Yasin Şahiner, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ, okul müdürleri öğretmen ve öğrenciler ile veliler katıldı.                      Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı okul öğretmeni Sevim Hamiyet Hızarcı yaptı. Hızarcı; “Her yıl olduğu gibi bu yılda öğretmen arkadaşlarımızla çok emek verdik. Çalıştık çabaladık ve çocuklarımızın hepsi  okuma yazma öğrenmenin sevincini yaşıyorlar. İnşallah eğitim hayatları boyunca başarılı, mutlu, ülkesine, vatanı, milletine bağlı, ahlaklı bireyler olarak hayatlarına devam ederler. temennimiz budur” dedi.

“ Biz öğretmenler olarak sadece onlara rehberlik eden, yol gösteren kişileriz” diyen Hızarcı; “Umarım doğru yollar gösterir, doğru şekilde ilerlemelerini sağlarız. Bu süreçte okulumuzun açıldığı ilk günden beri desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Yasin Şahiner'e, Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Bozdağ'a, Okul Müdürümüz Ahmet Kaygısız'a, değerli öğretmen arkadaşlarıma, bizlere yardımlarını esirgemeyen Çayıralan halkına çok teşekkür ederiz” dedi.

Okuma ve Çocuk Şenliğinde 1-A sınıfı öğrencileri “Birinci Sınıf Marşı” isimli şiirlerini, 1-B sınıfı öğrencileri “Okuma Şenliği” isimli şiirlerini, 1-C sınıfı öğrencileri ise “Okuma Bayramı” isimli şiirlerini okudular.    Mehmet Akif Ersoy İlkokulu öğrencileri daire şeklinde dizilerek palyaçolarla birlikte dans edip eğlendiler.               Dolu dolu geçen programın yarışmalar bölümünde Sandalye Kapmaca, Balon Patlatma, Çuval, Yumurta taşıma, Yoğurt yeme gibi yarışmalar yapılarak çocuklar ve veliler hep beraber eğlendiler.

Programın ardından okul bahçesine kurulan taşınabilir oyun parkında çocuklar gönüllerince eğlendiler.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 102 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 393 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 390755 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 18.212.222.217
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com