Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,3412 Satış : 5,3508 Alış : 4,7023 Satış : 4,7335 Alış : 3,0795 Satış : 3,1198
  EĞİTİM / ÜNİVERSİTEMİZDE MEZUNİYET COŞKUSU
   
 
13.05.2018 tarihinde eklendi
461 defa okundu
ÜNİVERSİTEMİZDE MEZUNİYET COŞKUSU

Üniversitemizde 2017-2018 eğitim - öğretim döneminde lisans ve ön lisans eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz düzenlenen mezuniyet töreniyle diplomalarını aldı.

Erdoğan Akdağ Kongre ve Kültür Merkezi bahçesinde düzenlenen mezuniyet törenine Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç, Belediye Başkan Yardımcısı Talip Karslıoğlu İl Garnizon Komutanı Jan. Alb. Bilgehan Yeşilyurt, Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Şenol Akın ve Prof. Dr. Hikmet Şelli Aybar, Üniversitemiz Genel Sekreteri Doç. Dr. Mahmut Kılıç, fakülte dekanları, daire müdürleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri, öğretim elemanları, öğrenci yakınları ve öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan mezuniyet töreni Üniversitemiz halkoyunları ekibinin gösterisi ile devam etti.

Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey konuşmasında insan hayatında önemli bir dönüm noktası olan mezuniyetin önemine dikkat çekerek : “  Bugün aramızdan mezun olacak kardeşlerimiz hayatlarında bir dönemi tamamladılar ve yeni bir döneme başlıyorlar. Öğrencilerimiz eğitimlerini başarı ile tamamdılar. Ümit ve temenni ediyoruz ki gelecekleri de hep başarılı olsun ve hayatlarında arzu ettikleri her şeyi başarsınlar” dedi.

Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç : “Ülkemizin yetişmiş insan gücüne Yozgat'ta Yükseköğrenimlerini başarı ile tamamlayan önemli değerler gönderiyoruz. Yozgat'ta daha fazla üniversite öğrencisini konuk edeceğiz. Eğitimlerini verip sonra ülkemize memleketimize hizmetleri için bu öğrencileri buradan göndereceğiz. Ailelerimizin ve çocuklarımızın bugün çok mutlu günleri. Zira bir çocuk kolay büyümüyor. Bunların ilk, orta, lisesi, üniversiteyi kazanması derken üniversiteyi bitirmesi ve akabinde işe girmeleri aileleri ve kendileri için büyük bir mutluluk. Mezun olan gençlerimiz yerli ve milli kalın. Ülkenizi ve insanınızı sevin ve daima başarılı olun. Mezuniyetiniz hayırlı ve uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 14 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 876 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 356122 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 54.167.112.42
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com