Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,6929 Satış : 5,7031 Alış : 5,2463 Satış : 5,2810 Alış : 3,2453 Satış : 3,2878
  EĞİTİM / ÇAYIRALAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MEHMET BOZDAĞ'IN 2017/2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILISONU MESAJI
   
 
09.06.2018 tarihinde eklendi
995 defa okundu
ÇAYIRALAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MEHMET BOZDAĞ'IN 2017/2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILISONU MESAJI

Başarı Kolektif bir şuurla mümkündür.

2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılını tamamladığımız bu önemli günde 8-Haziran Cuma günü Okul öncesinde 116, İlkokul ve ortaokulda 719, lisede 255 öğrenci olmak üzere toplamda 1090 öğrencilerimize karnelerini verecek olmanın heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Öğretim yılının ikinci dönemini başarıyla tamamlanmasında ilçemizin fedakârca çalışan; 19 idareci ve 123 öğretmen ve personel ile bu güzel güne kazasız belasız birçok güzelliklerle, başarılarla bizleri ulaştıran Mevla'mıza Hamd ediyoruz.

            Hedefleri, vizyonu ve potansiyeli ile genç, dinamik ve güçlü bir ülkeyiz. Bu nedenle geleceğin nesillerini yetiştirme konusunda bizlere büyük sorumluluklar düşmektedir. Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizi eğitmek, onları bilim ve teknikle, dünya standartlarına uygun, milli ve manevi değerleri özümsemiş bu değerleri koruyan ve yücelten birer birey olarak yetiştirmek asli görevimizdir.

            Bu gayretle ilçemizde eğitim-öğretim kalitesini artırarak, başarılarımızı güçlü temeller üzerine inşa etme gayretindeyiz. Göreve başladığımız ilk günden bu yana okullarımızı her fırsatta bu amaç doğrultusunda ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimizde öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz ile bir araya geliyoruz. Başarının güçlü bir iletişim ile mümkün olacağına canı gönülden inanıyoruz.

            Özverili çalışmalar ile eğitim öğretim sürecine katkıda bulunan değerli meslektaşlarımızı takdir ediyor, tüm çalışmalarında yanlarında olduğumuzu ifade ediyoruz. Velilerimiz ve öğrencilerimiz ile iletişim ve koordinasyonumuzu ziyaretler vesilesi ile güçlendiriyoruz.

            Güçlü, samimi ve çalışkan bir ekiple çalışmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İdareci, Öğretmen, Veli, Esnaf, Basınımız, Sivil toplum örgütleri, siyasetçiler, İlçemizin güler yüzlü insanlarının maddi-manevi desteği ile öğrencilerimizi yarınlara kaliteli bireyler olarak yetiştirebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. 

            Hassaten bu güzelliklerin mimarı olan değerli meslektaşlarımı, geleceğimiz teminatı sevgili çocuklarımızı sadece akademik başarılarıyla değil; onlara iyiyi, doğruyu, güzeli öğreterek geleceğin Türkiye'sini inşa edecek bireyler olmaları yolunda en önemli görevi üstlendikleri ve bunları da hakkıyla yapma gayretinde olduklarına şahit oldum.Öğretmen arkadaşlarımın yaşadığı zorluklara rağmen ulvi görevlerini ifa ederken önemli başarılara imza attığınızı biliyorum. Bu uzun maratonda bıkmadan usanmadan, inançla yapmış olduğunuz çalışmalar için okul idarecilerimize, öğretmenlerimize ve tüm personellerimize şükranlarımı sunuyorum. Elbirliği ile geleceğimizin inşası yolunda, bu kutsal mesleği sabırla ve büyük bir özveri ile yerine getirdiğiniz için de teşekkür ediyorum.  

            Saygıdeğer Velilerimiz, başarı başta da ifade ettiğim gibi kolektif bir şuurla mümkündür. En değerli varlığımız çocuklarımızın yetişmesinde, öğretmenlerimizin olduğu kadar sizlerin de önemli bir rolü vardır. Bir aile değerlerine ne kadar sahip çıkarsa, toplum da o kadar sağlam olur. Bundan dolayı iyi bir toplumun temeli ailede atılır. Eğitim ve öğretimin üçayağından birini sizlerin oluşturduğunu unutmayınız. Çocuklarımızı sadece maddi yönden değil, manevi yönden de destekleyerek her zaman onların yanında olduğunuzu hissettirmelisiniz. Eğitimde, okul ile aile iç içe olmalı ki birlikte daha iyi neticeler alabilelim. Yanımızda olduğunuz ve yükümüzü paylaştığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.  

            Geleceğimizin teminatı Sevgili Öğrenciler, yıl içerisinde yaptığınız çalışmalarla hepiniz iyi bir tatili hak ettiniz. Bu tatil döneminde sizden beklentimiz; vatanını, milletini seven; yerli, milli ve manevi değerlerine bağlı; ailesine, ülkesine ve milletine faydalı bireyler olarak, yine ülkesi ve milleti için tüm dünya ile yarışabilecek donanıma sahip olmanızdır. Hedeflerinizi çok büyük tutmalısınız. Tatili kendinizi geliştirme fırsatı olarak değerlendirmeniz ve gelecek yıla enerji ve umut dolu bir başlangıç yapmanızdır.

            Bu duygu ve düşünceler ile tüm öğrencilerimize iyi tatiller dilerken, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf YAZICI'ya Kaymakamımız Sayın Fatih EROĞLU'na, Belediye Başkanımız Sayın YasinŞAHİNER'e, Okul müdürlerimize, müdür yardımcılarımıza, Öğretmenlerimize, okullarda ve ilçe milli eğitim müdürlüğümüzde görev yapan tüm personelimize, Sayın Velilerimize ve eğitimin tüm paydaşlarına çocuklarımızın geleceği için verdikleri destek ve çalışmalardan ötürü teşekkür eder, saygı ve muhabbetlerimi sunarım.     Mehmet BOZDAĞ  Çayıralan İlçe Milli Eğitim Müdürü

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 193 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 399 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 453458 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 54.211.135.32
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com