Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,7921 Satış : 5,8025 Alış : 5,1626 Satış : 5,1968 Alış : 3,3115 Satış : 3,3548
  EĞİTİM / İLÇE GENELİ ZÜMRE ÖĞRETMELER TOPLANTISI
   
 
16.09.2018 tarihinde eklendi
461 defa okundu
İLÇE GENELİ ZÜMRE ÖĞRETMELER TOPLANTISI

            2018-2019 eğitim öğretim yılı İlçe Zümre Toplantısı Şehit Yarbay Ortaokulunda ilçemizde görev yapan tüm öğretmenlerin katılımıyla gerçekleşti.

            Toplantı Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlarken, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet BOZDAĞ öğretmenlerimize hitap etti.

            11/09/2018 Tarihi Salı günü Çayıralan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde bulunan merkez, köy ve kasaba okullarımızın öğretmenleri İlçe Merkezdeki Şehit Yarbay Yusuf Turgut Ortaokulu Konferans Salonunda toplandı. Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet BOZDAĞ, Şube Müdürü Hakan MUCUK katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet BOZDAĞ öğretmenlere ve idarecilere hitaben; eğitimde kaliteyi yakalamak mecburiyetindeyiz. Bize emanet edilen gençlerin önemi çok büyüktür. Ahlaki değerleri yüksek, akademik başarıya emin adımlarla koşan bir gençlik özlemi için el ele,  gönül gönüle çok çalışmamız gerektiğini vurguladı. Projeli ve planlı çalışmanın mutlaka bizleri başarıya götüreceğini örneklerle anlattı. İkinci Eğitim öğretim döneminin başarılarla dolu bir dönem olması temennisi ile öğretmen ve öğrencilerin huzurlu bir ortamda eğitim öğretim görmesi için elimizden ne geliyorsa fazlasıyla yapacaklarını ifade etti. İlçe Kaymakamımız Yusuf Melikşah AYDIN'ın eğitim öğretime desteğinin bizleri motive ettiğini vurgulayan Bozdağ, Kaymakam Bey'e teşekkür etti.

            İlçe Milli Eğitim Müdürü öğretmenlere hitaben; Geleceğe dair sözünüz olmalı, bunun içinde geçmişimizi iyi bilmeliyiz diyerek,

Projeli çalışmanın öneminden bahsetti. Projelerimiz olmalı dedi; Bir projede iyi niyet olacak, ibadet amaçlı olacak, aşkla ve muhabbetle ortaya konacak diyor Kişilere değil bu vatana hizmet ediyoruz.

            Başarılı okul sadece akademik anlamda değil ahlaki ve karakteri ile başarılı Okul akademik bir yanı değerler eğitimi ile donanımlı olacak

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet BOZDAĞ, öğretmenliğin kutsal bir meslek olduğu, görevlerin dikkat ve titizlikle yapılması gerektiği, geleceğin nesillerini inşa eden öğretmenlerimizin büyük iş yaptığını ifade etti. Eğitim ve Öğretime her daim destek olacağını bu konuda kapılarının her daim açık olduğunu ifade etti. Motivasyonu ve enerjisi yüksek öğretmenlerin iyi bir nesil yetiştirebileceği vurguladı. Eğitim Öğretimin hayırlı olması dilekleriyle konuşmasını tamamladı.

            Daha sonra tüm öğretmelerimiz zümre zümre kendilerine ayrılan sınıflarda zümre toplantılarını gerçekleştirdi.

 

 

 

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 445 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 482 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 416204 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 3.95.23.35
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com