Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
           
  EĞİTİM / İLÇEMİZE 35 YENİ ÖĞRETMEN ATAMASI YAPILDI
   
 
08.09.2019 tarihinde eklendi
1204 defa okundu
İLÇEMİZE 35 YENİ ÖĞRETMEN ATAMASI YAPILDI

                Son yapılan atamalarla birlikte İlçemize 35 yeni öğretmen atandı. İlçemize yeni atanan öğretmenlerle birlikte İlçemizde öğretmen sayısı 108’e yükseldi. Yeni atanan öğretmenlerle birlikte İlçemizde öğretmen ihtiyacı biterken, öğrenciler kendi branşlarındaki öğretmenleriyle daha kaliteli bir eğitim ala bilecek.

                 İlçemize yeni atanan öğretmenler hakkında açıklamalarda bulunan Ak Parti İlçe Başkanı Şahin Şahiner “2019-2020 Eğitim Öğretim yılı tüm öğrencilerimize hayırlı uğurlu olsun. 09/09/2019 yılında başlayan eğitim öğretim yılımız için bu sene okullarımızda eğitim olacak 1070 öğrencimize en iyi hizmeti vermek adına yapmış olduğumuz girişimler sonucu İlçemize toplam 35 yeni öğretmen ataması yapılarak mevcut öğretmen sayımız 108'e yükselmiştir.

                 Öğrencilerimiz Kodrolu Öğretmenleriyle daha kaliteli bir eğitim alabilecek diyen Şahiner “Geçmiş yıllarda öğretmen açığını kapata bilmek için yapılan sözleşmeli öğretmenliğe bu sene yapılan atamalarla birlikte fazla ihtiyaç kalmamıştır. Bu sene çocuklarımız için daha kaliteli eğitim öğretim görmeleri adına yaptığımız görüşmeler meyvesini verdi.  İlçemize yeni atanan kadrolu branş öğretmenlerimizle birlikte daha kaliteli eğitim öğretim görecekler” dedi. 

                “Yeni eğitim yılıyla beraber göreve başlayacak olan öğretmenlerimiz 02/09/2019 yılında İlçemize gelerek  gerekli toplantıları İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Bozdağ nezdinde gerçekleştirip  bugün itibariyle de göreve başlayacaklar” diyen Şahiner; “Yeni gelen öğretmenlerimiz için konaklama problemlerini tamamıyla modernize edilmiş Öğretmen evimizle büyük ölçüde gidereceğiz. Önümüzdeki dönemde öğretmen evimize sosyal amaçlı bir hale getirmek için talep etmiş olduğumuz ödenekle beraber daha modern ve kapsamlı olacaktır.

                 İlçemiz için taleplerimizi geri çevirmeyen başta Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay beye, Anayasa Komisyon Başkanı Bekir Bozdağ beye ve Seçim işleri başkan yardımcısı Yusuf Başer beye olmak üzere İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Yazıcı'ya, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Bozdağ'a teşekkür ediyoruz.

                Ak Parti hizmet Partisidir, Ak Parti halkın Partisidir, İlçemiz adına hizmet vermek bize onur ve gurur veriyor” dedi.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 344 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 437 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 560666 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 34.204.191.0
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com