Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
           
  EĞİTİM / TELAFİ EĞİTİMLERİ BAŞLADI
   
 
21.06.2020 tarihinde eklendi
104 defa okundu
TELAFİ EĞİTİMLERİ BAŞLADI

Korona Virüs (Covid 19) Sonrası  Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Bünyesinde  Açılan Telafi Eğitim Kurslarını, Çayıralan  İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ, Şube Müdürü Ahmet Karakaş ve Halk Eğitim Müdürü Veyis Altuntaş Ziyaret Etti.

                İlçemizde, 7 'den 70', büyükten küçüğe toplumun tüm kesimine örgün eğitim kapsamında çeşitli kurslarla hizmet veren Çayıralan Halk Eğitim Merkezi normalleşme süreci ile birlikte kapılarını tekrar vatandaşlara açtı.

                13 Mart 2020 tarihinde tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de baş gösteren Korona virüsü (Covid 19) nedeniyle tüm eğitim kurumlarında ara verilen kurslar normalleşme süreci ile birlikte tekrar açıldı. Çayıralan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ, Şube Müdürü Ahmet Karakaş, Halk Eğitim Müdürü Veyis Altuntaş ve Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Fatih Çalğın sosyal mesafeyi koruyarak ve maske takarak 15 Haziran 2020 Pazartesi itibariyle İlçemizde tüm yaygın eğitim kurumlarında telafi eğitimlerinin başlamış olması nedeniyle ziyaret etti.

                Tüm telefi programı kapsamındaki kursları ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ, sosyal mesafe kurallarına riayet edilmesi gerektiğini ve sağlığın son derece önemli olduğunu ifade etti.

                Hem kendi sağlığımız hem de içinde yaşadığımız topluma karşı sorumluluklarının olduğunu belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ “Gördüğümüz kadarıyla da kursiyerlerimiz bütün tedbirleri almışlar.  Yine de hem kendi sağlığımız için hem de içinde yaşadığımız topluma karşı büyük sorumluluklarımız var. Bu nedenle korona virüse karşı çok dikkatli olalım ve tedbirleri elden bırakmayalım. Sağlıklı ve mutlu bir kurs programı geçirmenizi diliyorum” dedi. 

                İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ, kurslarımızın açılmasında emeği geçen Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüzün yöneticilerine ve usta öğreticilerine de teşekkür etti ve bu süreçte daha hassas olunması gerektiğini de ifade etti.

                Korona virüsü nedeniyle Çayıralan Halk Eğitimi Merkezindeki tamamlanamayan kursların telafi eğitimi yapılacağını belirten Çayıralan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Veyis Altuntaş “Dünyanın ve ülkemizin içinde bulunduğu korona virüsü salgın nedeniyle Ülkemizde eğitim-öğretim faaliyetleri durdurulmuştu. Normalleşme süreci ile birlikte Halk Eğitimi Merkezimiz de 15 Haziran itibari ile tekrar faaliyetlerine başladı. Bu süreçte Bakanlığımızca belirlenen süre içerisinde yarım kalan kurslarımızın telafi eğitimini yapacağız” dedi.

                Altuntaş, aynı zamanda kursiyerlerin sağlığı için de kurslarda maske, mesafe ve temizlik kurallarını özenle uyguladıklarını da belirtti.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 81 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 127 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 609591 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 35.173.48.53
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com