Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,3429 Satış : 5,3526 Alış : 4,8698 Satış : 4,9021 Alış : 3,0963 Satış : 3,1368
  EKONOMİ / Kredi limiti 125 Bin TL
   
 
26.11.2017 tarihinde eklendi
1345 defa okundu
Kredi limiti 125 Bin TL

        Çayıralan Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Niyazi Koç, Çayıralan’da kredi limitinin 125 Bin TL olarak yükseltildiğini söyledi.

                Kooperatif faaliyetleri hakkında gazetemize açıklamalarda bulunan Çayıralan Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Niyazi Koç,   Göreve geldikleri günden itibaren azim ve kararlılıkla çalıştıklarını söyledi.

                “Kredi Kefalet kooperatifleri aracılığıyla faiz indirimli kredi kullandırmak amacıyla Hükümetimizin küçük işletmelere, esnaf ve sanatkâra verdiği önem doğrultusunda, bu kesime tahsis ettiğimiz kaynakları sürekli artırıp rekor bir kaynak tahsis edilmiştir” diyen Başkan Koç, “Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliğine (TESKOMB) ve  2. Bölge birliğimize sonsuz şükranlarımızı sunarız. Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatiflerinin kefaleti Halk Bankasınca kabul edilememektedir bankamız bizim bankamız, ve kooperatifmizde bizim içindir ortak çalışmalararını sürdürdüğümüz kurumlarımızın; geleceğini ve gelişimini korumak için elimizden geleni yapmalıyız” diyerek,  Çayıralan Halkbankası Müdürü Mehmet KOǒa ilgisi ve çalışmalarından dolayı Şahsım ve yönetim kurlu adına Teşekkür ederiz” dedi.

                Esnaflara yönelik olarak açıklamada bulunan Başkan Niyazi Koç; “Sayın üyelerimiz: Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi kefaletiyle kullandırılan kredilerin türleri ve özellikleri bakımından İşyeri ekonomimize, ihtiyaçlarımızı gidermek, işyeri sermaye ve teknolojilerimiz geliştirmek açısından çok önemlidir. Kooperatifimiz Hazine destekli işletme kredi limiti 125,000.TL çıkartılmıştır. Uygun ödeme periyodu, uzun vade  Siz değerli üyelerimize, kooperatifmiz hizmet etmek için, uzun vadeli ve hazine destekli  kredilerden faydalanmanız için kapımız her zaman açıktır; kredi destek işlemlerinizi en uygun peryod” da uzman personelimiz ve  Yönetim kurulumuz ile daima hizmetinizdeyiz. Yönetim kurulu başkanı olarak geleceğe yönelik beklentilerimiz çok. siz değerli üyelerimizin destekleri ile her birini harfiyen yerine getireceğimize inanıyoruz. kooperatif çalışma bölgemizi genişleteceğiz; destek kredi limitlerimizi artıracağız; tüm eksiklikler giderilerek tamamlayacağız ihtiyaçlarınızı karşılayacak, işyeri sermaye, yeni işkurma, kooperatif üyelerimizin isteklerine cevap verme, yeni üyeler kazandırmak, hizmet etmek için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz Kooperatif merkez birliğimiz; Bölge birliğimiz ile devamlı iletişim halinde tüm kaynaklar ve başarılara siz değerli Esnaf ve Sanatkarlarımızla İmza atacağımıza inanıyorum” diyerek tüm esnaflara bol kazançlı günler diledi.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 368 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 431 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 379885 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 34.234.76.59
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com